Pomysł na klasyczny manicure? Nowe lakiery proteinowe 3w1

Poznaj bliżej cztery nowe lakiery proteinowe 3w1. Ich wielofunkcyjna formuła i ponadczasowe odcienie nawiązują do kultowych Mineral Base, ale… Tych nowości nie musisz utwardzać w lampie, więc klasyczny manicure wykonasz znacznie szybciej. Sprawdź, co musisz wiedzieć o lakierach proteinowych 3w1 Indigo i przetestuj je u siebie!

Baza, kolor, top – lakiery proteinowe 3w1 bez utwardzania w lampie

Za co kobiety na całym świecie pokochały hybrydę? Po pierwsze za oszczędność czasu, a po drugie za możliwość idealnego pokrycia płytki. Wbrew pozorom podobny efekt można również uzyskać, sięgając po lakiery proteinowe i wykonując przy ich pomocy klasyczny manicure. Aby stylizacja zachwycała trwałością, trzeba jednak odpowiednio przygotować płytkę.

Większość stylistek przy wykonywaniu klasycznego manicure kolorowego sięga także po bazy i topy, które nie wymagają utwardzania w lampie, ale korzystnie wpływają na efekt stylizacji. Nasza nowość, a więc lakiery proteinowe 3w1 sprawiają, że wystarczy już jeden produkt, który w klasycznym mani zastąpi bazę, kolor oraz top!

Nowe, wielozadaniowe lakiery Indigo nie tylko sprawiają, że swoją codzienną kosmetyczkę paznokciową można ograniczyć do minimum. Cztery przepiękne, subtelne odcienie (Porcealin, Sophisticated, Blush, Natural) z łatwością można dopasować do karnacji dłoni, a także wykonać delikatną stylizację paznokci – idealną zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjścia.

Jak stosować lakiery proteinowe 3w1?

Aplikacja lakierów proteinowych 3w1 Indigo jest banalnie prosta. Świetnie sprawdzą się także wtedy, gdy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze stylizacją lub chcesz na szybko przemalować paznokcie, przykładowo podczas wakacyjnego wyjazdu!

Aplikację lakierów Indigo zacznij od odsunięcia skórek, opracowania kształtu paznokci ich zmatowienia. Następnie płytkę odtłuść dokładnie Cleanerem nr 1. To bardzo ważny etap, ponieważ ten preparat pomocniczy wchłonie wilgoć z paznokci i pozwoli na ich dokładne oczyszczenie – w efekcie stylizacja będzie znacznie trwalsza.

Kiedy to jest gotowe, czas przejść do malowania wybranym lakierem proteinowym 3w1. To, czy położysz jedną, czy dwie warstwy, zależy od Ciebie i kondycji Twoich paznokci – najlepiej przetestować to indywidualnie. Ważne jest to, by po aplikacji każdej warstwy odczekać około 2 minuty. Co zwieńcza klasyczny manicure? Aplikacja kropli Nail Up Nail Polish Drops – to osuszacz, który przyspiesza wysychanie klasycznych lakierów, a także pielęgnuje skórki wokół paznokci.

Nie tylko hybryda… Klasyczny manicure ma zalety!

Mimo że mani hybrydowy jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod stylizacji paznokci, to korzystanie z klasycznych lakierów także cieszy się dużą popularnością. Za co uwielbiają go kobiety? Zalet klasycznego manicure’u jest niemało! 

Nie musisz posiadać specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu wykonasz stylizację. Przyznajemy, że lampa MultiLed nie należy do najtańszych, ale to niezbędny sprzęt, kiedy chcesz wykonywać paznokcie hybrydowe. W przypadku lakierów proteinowych 3w1 nie musisz stylizacji utwardzać w lampie, więc można to uznać za oszczędność.

Dodatkowo lakiery proteinowe pozwalają na szybką zmianę koloru – wystarczy, że przemyjesz paznokcie zmywaczem i gotowe. Nie musisz korzystać z Removera do hybryd czy też ściągać stylizacji frezami. To również wpływa na Twoje bezpieczeństwo – zwłaszcza gdy dopiero się uczysz i do tej pory nie miałaś do czynienia z frezarką. Zobacz również, jakie są zasady bezpiecznego manicure’u frezarkowego.

Lakiery proteinowe 3w1 zapewnią Ci nie tylko szybką, lecz także trwałą stylizację, dzięki elastycznej formule. Po aplikacji i wyschnięciu nie odpryskują z płytki, a Ty przez długi czas możesz zachwycać się minimalistycznym, ponadczasowym manicurem!

Opublikowano:

11.05.2023

Zaktualizowano:

06.11.2023