Jak zostać stylistką paznokci?

Wiedza i doświadczenie stanowią niezbędne elementy w każdym fachu. Nie inaczej jest w przypadku stylizacji paznokci. Każda profesjonalna manikiurzystka zanim stała się ekspertką w tej dziedzinie, musiała przejść długą drogą – poczynając od teorii, przez ćwiczenia praktyczne, na zbieraniu wprawy podczas pracy kończąc.

7 poziomów wtajemniczenia, czyli kursy ze stylizacji paznokci Indigo

Poziom 0

Jak to się mówi – od zera do bohatera! Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze stylizacją paznokci, poziom zerowy będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Dzięki niemu poznasz podstawy manicure’u dotyczące prawidłowej aplikacji hybryd czy higieny pracy.

Poziom 1

Kolejny etap, dzięki któremu poznasz produkty do zdobień i nauczysz się szybkich wzorów salonowych. Folie transferowe, rozmaite efekty, lakiery hybrydowe i żele do zdobień czy idealne ombre nie będę miały przed Tobą żadnych tajemnic!

Poziom 2

Manicure to nie tylko paznokcie, ale również skórki. Na poziomie drugim dowiesz się, jak je idealnie opracować zarówno delikatnie bez użycia narzędzi, jak i głęboko przy pomocy nożyczek.

Poziom 3

Trzeci poziom to już wyższa szkoła jazdy. Podczas tego kursu nauczysz się przedłużać paznokcie hybrydą, naprawić złamania oraz prawidłowo nadbudować płytkę.

Poziom 4

Czwarty poziom skupiony jest na przedłużaniu paznokci żelem, akrylożelem lub akrylem. Biorąc udział w tym szkoleniu, dowiesz się jak: prawidłowo modelować kształty (np. owal, migdał czy kwadrat), wycinać szablony, piłować i aplikować produkty.

Poziom 5

Poziom dla zaawansowanych stylistek, które nieustannie są głodne wiedzy i szukają nowych wyzwań. Jeśli pragniesz poprawić swój warsztat, korygując najczęściej popełniane błędy, nie ma lepszego wyboru!

Poziom 6

Kurs dla prawdziwych pasjonatek, dla których manicure nie jest jedynie pracą, a stylem życia. Ostatni poziom to wiedza tajemna, która pozwoli Ci na udział w Mistrzostwach Stylizacji Paznokci!

Szkolenia Indigo dla początkujących i doświadczonych stylistek

Tym co cechuje najlepsze stylistki, jest nieustanny rozwój, a więc podnoszenie swoich umiejętności i śledzenie najnowszych trendów. Chcesz być jedną z nich? Bez względu na to, czy zaczynasz swoją przygodę ze stylizacją paznokci, czy chcesz nauczyć się czegoś nowego, szkolenia Indigo są skierowane właśnie do Ciebie!

Opublikowano:

20.09.2022

Zaktualizowano:

06.11.2023