Górne formy do paznokci – pokochaj szybkie, efektowne przedłużanie!

Górne formy to alternatywa dla tradycyjnych szablonów, która może przyspieszyć czas pracy i sprawić, że przedłużanie paznokci przestanie spędzać Ci sen z powiek. Poznaj naszą nowość, a także zobacz, jak z górnymi formami pracuje Mistrzyni Świata Stylizacji Paznokci. Na naszym kanale YouTuBe pojawił się najnowszy odcinek, w którym Joanna Bandurska wykonuje przedłużenie w kształcie kwadratu oraz dzieli się praktycznymi wskazówkami tak, by górne formy do paznokci na dobre zagościły w Twoim salonie!

Classic & Russian Almond – dwa rodzaje form do paznokci, wiele możliwości

Zapomnij o podkładaniu i podcinaniu szablonu, a piłowanie zbudowanego paznokcia ogranicz do niezbędnego minimum. Dzięki nowości od Indigo żel lub akrylożel rozkładasz spokojnie wewnątrz foremki i od razu budujesz swój idealny paznokieć. W naszej ofercie dostępne są dwa rodzaje górnych form – Classic dedykowane kwadratowi oraz Russian Almond idealne do owalu, migdałka lub migdała gotyckiego.

W każdym opakowaniu znajdziesz 120 foremek wielokrotnego użytku, więc wykonasz dzięki nim wiele stylizacji. Dodatkowo zadbaliśmy też o to, by każdy zestaw tworzyły foremki w 12 rozmiarach – w końcu płytki Twoich Klientek mogą różnić się od siebie. Przy pracy tą techniką perfekcyjne dopasowanie górnych form ma w końcu największe znaczenie i to od niego zależy powodzenie stylizacji.

Transparentny kolor sprawia, że komfortowo widać na foremkach żel, co również ułatwia pracę. Przenika także przez nie światło lampy, więc stylizacja utrwalana jest szybciej – zarówno od góry, jak i od spodu. Zobacz, jak pracować z górnymi formami do paznokci, bo właśnie to akcesorium staje się coraz popularniejsze w branży stylizacji paznokci!

Górne formy w akcji – protipy od Mistrzyni

Joanny Bandurskiej nie trzeba przedstawiać żadnej miłośniczce profesjonalnego manicure’u. Instruktorka z wieloletnim stażem i laureatka wielu prestiżowych nagród pokazuje, jak pracować górnymi formami oraz przedłużyć paznokcie w kształcie salonowego kwadratu. Skorzystaj z praktycznych porad, którymi dzielimy się w odcinku i dowiedz się:

  • dlaczego przy pracy z górnymi formami nie skracamy paznokcia do minimum?
  • Jak dopasować formę idealną do paznokcia?
  • Do czego przyda się mała lampka UV?
  • W której części paznokcia powinno znaleźć się najwięcej i najmniej materiału?
  • O czym pamiętać podczas docelowego opracowywania kształtu?
  • Dlaczego spód paznokcia również warto zabezpieczyć topem?

Odpowiedzi na te i inne pytania czekają w odcinku poświęconym górnym formom do przedłużania paznokci. Dzielimy się w nim wiedzą i doświadczeniem Joanny Bandurskiej, ale pamiętaj, że nie tylko każda instruktorka, ale też stylistka ma swoją ulubioną technikę pracy, która sprzyja efektywności. Nasza gości postawiła na żel o konsystencji galaretki, czyli Easy Shape w odcieniu Light Rose. Ty możesz sięgnąć po swój inny, ulubiony produkt – zarówno akrylożel, jak i po żel samopoziomujący.

Jeśli dopiero odkrywasz górne formy i chcesz poznać technikę, która zrewolucjonizowała świat stylizacji paznokci, postaw również na profesjonalne kursy. To normalne, że nauce stylizacji paznokci towarzyszy metoda prób i błędów, ale decydując się na szkolenia, zawsze poszerzasz horyzonty. Sięgnij po górne formy pracę i korzystaj z metod, które uczynią Cię nowoczesną, wykształconą stylistką idącą z duchem czasu.

Opublikowano:

15.12.2022

Zaktualizowano:

08.11.2023