6.2.2019
Nadchodzi rewolucja – czas na Gelastic od Indigo!
Aktualności
Produkty

Nadchodzi rewolucja – czas na Gelastic od Indigo!

by Indigo Nails
4 min. czytania

Najwyższej jakości produkty do stylizacji tradycyjnej. Wszystko, czego potrzebujesz, by do perfekcji opanować metodę hybrydową, żelową i akrylową.  A jednak ciągle nam mało! Jeśli Ty też chcesz być na bieżąco ze wszystkim co nowe, musisz poznać GELASTIC – rewolucyjną metodę pracy od Indigo.

Gelastic – oszczędzamy Twój czas!

Gelastic to metoda dedykowana stylistkom, które jeszcze nie posiadają przedłużania paznokci w swojej ofercie i z różnych względów nie czują się pewnie w czasie pracy z akrylem lub żelem oraz tym, które chcą prowadzić najnowocześniejszy salon z bogatą ofertą, uwzględniając preferencje i potrzeby każdej klientki. Jeśli należysz do którejś z tych dwóch grup - Gelastic z pewnością jest dla Ciebie!

Czym jest Gelastic?

Gelastic to metoda przedłużania paznokci oparta na najnowocześniej technologii, która łączy w sobie zalety żelu i akrylu tj. trwałość i odporność paznokci na uszkodzenie, a jednocześnie rozwiązuje wiele kłopotów, którym musiałaś stawiać czoła wykonując przedłużanie z wykorzystaniem tradycyjnych metod. Co zyskujesz?

Gelastic – koniec wyścigu z czasem i nie tylko!

Gelastic to gwarancja stuprocentowej kontroli produktu, który nie zalewa skórek, nie spływa w trakcie pracy, jest niesamowicie plastyczny i zastyga dopiero po utwardzeniu – to Ty decydujesz, kiedy paznokieć uzyskał pożądany kształt i nie musisz ścigać się z czasem!

Możesz wykonać stylizację na wszystkich paznokciach dłoni i dopiero wówczas utwardzić ją w lampie. Twoje wrażliwe klientki ucieszą się z pewnością na wieść, że Gelastic oznacza koniec bólu i nieprzyjemnego pieczenia – zredukowana temperatura polimeryzacji produktu oznacza redukcję bolesnych efektów ubocznych!

Ciebie ucieszy natomiast z pewnością „czystość” nowej metody pracy - utwardzona w lampie stylizacja stworzona z wykorzystaniem systemu Gelastic jest dużo łatwiejsza i bardziej plastyczna w obróbce niż w przypadku innych metod. Koniec z uciążliwym pyłem, który unosi się w Twoim salonie, czy to nie świetna wiadomość?
Porządek pomoże także utrzymać szczelne i wygodne opakowanie produktu i praktyczne dozowanie za pomocą dedykowanych narzędzi.

Rodzina produktów Gelastic

Gelastic to dopracowana rodzina produktów i narzędzi, które mają jeden wspólny cel – ułatwić, przyspieszyć i uprzyjemnić Twoją pracę. Dzięki narzędziu dwustronnemu Gelastic,  wykonanemu z miękkiego włosia oraz praktycznej szpatułce w jednym doskonałym narzędziu,  dozowanie produktu będzie prostsze jak nigdy dotąd. Gelastic Control Liquid ułatwia aplikację Gelastic i uniemożliwia przywarcie produktu do pędzelka, a transparentne formy wzmacniają polimeryzację i przyśpieszają utwardzanie produktu. Krótko mówiąc Gelastic to kompletny program pracy, którego niezwykłość polega na dopracowanej recepturze oraz… produktowi PrimoUltimo. To on ostatecznie powinien przekonać Cię do wyboru nowego systemu od Indigo.

Magia PrimoUltimo

A raczej nie tyle magia, co zaawansowany i dopracowany skład chemiczny PrimoUltimo to gwarancja tego, czego na rynku nie mógł zapewnić CI jeszcze żaden inny system pracy! PrimoUltimo to multifunkcyjny produkt, który pełni rolę szkieletu, bazy oraz nabłyszczacza. Wzmacnia przyczepność Gelastic  i znacznie ułatwia jego opracowanie. To Twój niezawodny przyjaciel w drodze do perfekcyjnego opanowania pracy z wykorzystaniem systemu Gelastic!

Masz pytania dotyczące systemu Gelastic? Chcesz się dowiedzieć więcej? Napisz do naszych ekspertów, którzy z przyjemnością udzielą Ci wszelkich informacji i rozwieją wątpliwości. Kontakt:

specjalista-produktu@indigo-nails.com albo od razy zapisz się na szkolenie!

Więcej informacji o dostępnych szkoleniach z systemu Gelastic na:

https://www.indigo-nails.com/pl,szkolenia.html

Tagi
3 edycja INDIGO EXPERT FORUM: 16-17 lutego, Szczecin – dlaczego musisz tam być?

3 edycja INDIGO EXPERT FORUM: 16-17 lutego, Szczecin – dlaczego musisz tam być?

Jak pracować z Gelastic? Instrukcja krok po kroku!

Jak pracować z Gelastic? Instrukcja krok po kroku!