22.3.2018
Manicure hybrydowy, czyli hybrydovelove!
Technika stylizacji

Manicure hybrydowy, czyli hybrydovelove!

by Indigo Nails
2 min. czytania

Manicure hybrydowy zdecydowanie zrewolucjonizował życie kobiet. Dzięki hybrydom oszczędzamy tak cenny dla nas czas. Z naszych wyliczeń wynika, że stosując klasyczny manicure, musiałyśmy poprawiać wygląd paznokci średnio 8 razy w miesiącu! O ile łatwiej i wygodniej jest robić to raz na dwa lub trzy tygodnie?

Dlaczego warto wybrać manicure hybrydowy?

Nieustannie dążymy do tego, aby skutecznie ułatwiać sobie życie, poprzez usprawnianie i udoskonalanie codziennych czynności. Manicure hybrydowy jest tego idealnym przykładem oraz najlepszym sposobem na piękne, zadbane dłonie. Stworzony dla kobiet aktywnych i nowoczesnych, które cenią sobie sprawdzone i wygodne rozwiązania.

Jakie są zalety manicure hybrydowego?

Dzięki połączeniu najlepszych cech lakieru oraz żelu do manicure, lakier hybrydowy jest wyjątkowo trwały i utrzymuje się kilka tygodni! Oprócz wysokiego poziomu odporności, charakteryzuje go również idealnie gładka i błyszcząca powierzchnia, którą ciężko jest uzyskać w przypadku klasycznych lakierów. Dodatkowo nie odbarwia naturalnej płytki paznokcia. Manicure hybrydowy wykonuje się tak jak manicure tradycyjny, jednak różnica polega na tym, że każdą warstwę lakieru utwardzamy pod lampą UV lub UV LED. Proces nie jest skomplikowany, natomiast efekt – natychmiastowy! Paznokcie od razu są suche, a Ty nie musisz się martwić i czekać w nieskończoność. Lakiery hybrydowe cechuje także niezwykła intensywność kolorów uzyskana za pomocą bardzo mocnej pigmentacji produktu. Dzięki niesamowicie szerokiej gamie barw, ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia!

Gdzie wykonać manicure hybrydowy?

Ponieważ dłonie to wizytówka każdej kobiety, warto jest zadbać o nie w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Fachowa wiedza manikiurzystek zapewni nie tylko odpowiednią pielęgnację skórek i paznokci, ale również prawidłowe usunięcie hybrydy, które nie spowoduje naruszenia lub zniszczenia naturalnej płytki. W ofercie znajdziesz ponadto nieskończoną ilość propozycji stylizacji paznokci hybrydowych, także tych bardzo skomplikowanych. Każda stylizacja jest odpowiednio dobierana do obowiązujących trendów oraz indywidualnych upodobań klientek. Obecnie wyróżnia się szereg technik zdobniczych, dzięki którym można tworzyć wyszukane zdobienia i nietuzinkowe wzory.

Manicure hybrydowy to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu. Lakier jest trwały, kolory nie blakną, a Ty możesz cieszyć się pięknymi paznokciami przez wiele tygodni! Nie wierzysz? Sprawdź sama i przekonaj się, że idealny manicure może odmienić Twoje życie…

Efekt dymu na paznokciach - jak go wykonać? [VLOG]

Efekt dymu na paznokciach - jak go wykonać? [VLOG]

Hybrydowy french – jak go zrobić krok po kroku

Hybrydowy french – jak go zrobić krok po kroku