Silikonowy stempel i skrobak

1 pcs
 • Darmowa dostawa już od 100 PLN

 • Bezpieczna płatność

  Bezpieczna płatność

 • Wysyłka do 2 dni roboczych

  Wysyłka do 2 dni roboczych

Stempel i skrobak to obowiązkowy zestaw akcesoriów do wykonywania zdobień metodą stemplowania. Odkryj wyjątkowy potencjał stampingu i wykorzystaj go do własnych nailartowych kompozycji.

 • Kolor stempla: transparentny,
 • Kolor skrobaka: lekko mleczny
 • Wymiary stempla: średnica 36mm, wysokość 29mm
 • Wymiary skrobaka: 60x40mm
Właściwości
Zalety
Wskazówki aplikacyjne
Przeznaczenie wykonywanie wzorów stemplowanych
 • Zestaw doskonale sprawdzi się do odbijania wzorów stempelkowych, tworzenia abstrakcyjnych zdobień z użyciem lakierów Gel Polish, nanoszenia na paznokcie ozdób i naklejek.
 • Kompaktowy rozmiar stempla i skrobaka sprawiają, że akcesoria są wyjątkowo wygodne do przechowywania - z powodzeniem zmieszczą się nawet do zamykanego piórnika czy kosmetyczki.
 1. Przygotuj powierzchnię paznokcia do stemplowania:

  MANICURE HYBRYDOWY
  Pokryj powierzchnię matowym topem lub zmatów bufferem o gradacji 280 i dokładnie oczyść ją wacikiem nasączonym Cleanerem 1.

  MANICURE ŻELOWY
  Po opiłowaniu pokryj powierzchnię matowym topem lub zmatów ją bufferem o gradacji 280 i dokładnie oczyścić wacikiem nasączonym Cleanerem 1. 

  MANICURE KLASYCZNY
  Odczekaj do całkowitego wyschnięcia warstwy koloru.

 2. Wybrany na blaszce wzór pokryj obficie lakierem do stempli. Nie musisz pokrywać lakierem całego wzoru - wystarczy, że nałożysz go na połowę.
 3. Sięgnij po skrobak i szybkim, zdecydowanym ruchem zgarnij nadmiar lakieru z blaszki. Zwróć uwagę na to, którą stroną scrapera pracujesz. Do ściągania produktu zawsze używaj ściętej krawędzi.
  Pamiętaj, w procesie stemplowania liczy się szybkość! Nie możesz czekać aż lakier wyschnie na blaszce.
 4. Natychmiast przyciśnij stempel do blaszki pokrytej lakierem i przenieś wzór na powierzchnię paznokcia pod kątem 45 stopni - nie prostopadle. Nacisk stempla na blaszkę powinien być delikatny, ruchem półkolistym. Nie przyciskaj stempla na siłę, bo wzór się nie odbije!
 5. Gdy wzór wyschnie, zabezpiecz go wybranym topem i utwardzić w lampie (manicure hybrydowy i żelowy) lub pokryj lakierem nawierzchniowym (manicure klasyczny).

UWAGA! Nigdy NIE przecieraj stempla ani scrappera Cleanerem 1! Może on trwale uszkodzić powierzchnię narzędzi i mieć niekorzystny wpływ na jakość stemplowania. Do czyszczenia stempla najlepiej sprawdzi się taśma klejąca, szablon lub rolka do ubrań. W ostateczności powierzchnię możesz delikatnie oczyścić cleanerem Wipe Off.