Nowość

Indigo Blaszka do stempli 05

1 szt
 • Darmowa dostawa już od 100 PLN

 • Bezpieczna płatność

  Bezpieczna płatność

 • Wysyłka do 2 dni roboczych

  Wysyłka do 2 dni roboczych

Odkryj świat nieograniczonych możliwości w zdobieniu paznokci z wyjątkową blaszką do stempli na paznokcie. Każdy wzór został zaprojektowany z dbałością o szczegóły i z myślą o dodaniu subtelnego akcentu Twojej stylizacji.

Pierwsza strefa, którą zawiera blaszka do stempli to seria delikatnych, intrygujących wzorów, które wprawią Twoje paznokcie w ruch romantycznych uniesień. W drugiej części znajdziesz zbiór pojedynczych wzorków, które zdobędą Twoje serce strzałą amora.

Daj się skusić wyjątkowej aurze i stwórz stylizacje inspirowane najpiękniejszym uczuciem na Ziemi. Blaszka do stempli na  paznokcie to Twój must have prostych, efektownych zdobień

Wymiary: 60 mm x 120 mm

Właściwości
Zalety
Wskazówki aplikacyjne
Aplikacja na każdy rodzaj płytki
Przeznaczenie wykonywanie wzorów stemplowanych
 • Laserowo cięta blaszka do stempli na paznokcie podzielona na dwie strefy: pół blaszki zajmują intrygujące wzory o tematyce miłosnej, z którego możesz użyć dowolny fragment jako wzór lub na wybranej części paznokcia. Druga połowa wypełniona jest 20 wzorami serduszkowymi, napisami oraz innymi symbolami o tematyce miłosnej w różnych odsłonach.

Stemplowanie lakierem:

Aby wykonać wzór z wybranego szablonu z blaszki do stempli, należy w pierwszej kolejności przygotować odpowiednio powierzchnię paznokcia:

 • stylizację hybrydową pokryć matowym topem lub zmatowić powierzchnię bufferem o gradacji 280 i dokładnie oczyścić ją wacikiem nasączonym preparatem Cleaner 1.
 • stylizację z użyciem żelu - po opiłowaniu najlepiej pokryć matowym topem lub zmatowić powierzchnię bufferem o gradacji 280 i dokładnie oczyścić ją wacikiem nasączonym preparatem Cleaner 1. 
 • klasyczny lakier proteinowy - odczekać dokładnie do całkowitego wyschnięcia warstwy koloru.

Następnie wybrany na blaszce wzór należy pokryć obficie lakierem do stempli i szybkim, zdecydowanym ruchem zgarnąć skrobakiem jego nadmiar z blaszki do stempli. Natychmiast po tej czynności odciskamy stemplem wzór z blaszki i przenosimy na powierzchnię paznokcia. Po chwili, kiedy wzór wyschnie, możemy zabezpieczyć go wybranym top coatem i utwardzić w lampie lub pokryć lakierem nawierzchniowym.

PRO TIP:

 • Blaszkę do stempli na paznokcie czyścimy delikatnie wacikiem nasączonym preparatem Nail Polish Remover. 
 • Jeśli używamy do stemplowania żeli to świetnie sprawdzi się Wipe Off. 
 • Jeśli dojdzie do utwardzenia żeli na powierzchni płytki to możemy spróbować zrobić kilkuminutowy okład z nasączonych wacików preparatem Remover, a następnie oczyszczamy blaszkę ponownie Cleanerem Wipe Off. 
 • Możemy też odmoczyć blaszkę w ciepłej wodzie i delikatnie patyczkiem usuwamy utwardzony żel z zakamarków. 

Uwaga: zbyt mocne drapanie powierzchni patyczkiem lub innymi narzędziami może spowodować powstanie rys, co negatywnie wpłynie na jakość odbijanych wzorów z blaszki do stempli na paznokcie.