6.7.2022
Skuteczna pielęgnacja stóp latem
Produkty

Skuteczna pielęgnacja stóp latem

by Indigo Nails
3 min. czytania

O stopy powinniśmy dbać cały rok, jednak latem jest to szczególnie ważne. Dlaczego? To czas słonecznych, ciepłych dni, które zachęcają do noszenia lekkich stylizacji. W związku z tym bardzo często wyjmujemy z szafy zwiewne sukienki, jak i również sandały, klapki czy espadryle, eksponując swoje stopy.

Kosmetyka stóp i pielęgnacja pięt w lecie

Suche stopy czy szorstkie pięty potrafią być prawdziwą zmorą dla wielu kobiet. Podczas letnich miesięcy, wtedy gdy częściej je odkrywamy, tym bardziej zależy nam, by były aksamitnie gładkie. Co zatem zrobić, aby tak było? Jak dbać o stopy latem? Z pomocą przychodzą produkty Indigo Nails!

Produkty do pielęgnacji stóp w ofercie Indigo Nails

Indigo Home SPA

Indigo Home SPA to linia produktów, dzięki którym zmienisz domowe zacisze w ekskluzywny salon odnowy biologicznej. Wśród nich znajdują się m.in. kremy do stóp oraz peelingi.

Krem do stóp Indigo Foot Lover

Indigo Foot Lover to odżywczy krem do stóp o wyjątkowej recepturze, w skład której wchodzą: mocznik, wosk pszczeli, alantoina oraz ekstrakty z lnu i nostrzyka. Niniejsze składniki czynne sprawiają, że stopy są nawilżone i chronione przed pęknięciami, a przy tym pięknie pachną kwiatowo-szyprową kompozycją z nutami mandarynek, róż i białych kwiatów.

Peeling do stóp

W naszej ofercie znajdziesz również dwa peelingi. Pierwszym z nich jest cukrowy Indigo Shea Sugar Body Scrub, który sprawdza się idealnie przed aplikacją kremu na wykończenie stylizacji pedicure. Dzięki niemu stopy są natychmiastowo wygładzone i odżywione.

Drugim produktem oferowanym przez Indigo Nails jest enzymatyczny peeling do dłoni i stóp dostępny w kilku zapachach (m.in. Seventh Heaven). Stosując go przynajmniej dwa razy w tygodniu, skutecznie zadbasz o to, aby twój naskórek był złuszczony, wygładzony, a jego koloryt się wyrównał.

Profesjonalne narzędzia do pielęgnacji stóp i pedicure

Oprócz produktów, które można samodzielnie stosować w domu, takich jak wspomniane wyżej kremy i peelingi, Indigo oferuje także wysokiej klasy narzędzia dla stylistek zajmujących się profesjonalną pielęgnacją stóp i paznokci u nóg. Są to cęgi oraz kapturki do pedicure. 

Cęgi do paznokci u nóg

Cęgi stanowią podstawowe narzędzie profesjonalnej stylistki, która wykonuje pedicure. Aby narzędzie to było bezpiecznie i precyzyjne, musi posiadać wygodną, wyprofilowaną rękojeść, wytrzymała sprężynę oraz ostre ostrze. Tak się składa, że wszystkie te cechy posiadają cęgi do pedicure Indigo!

Kapturki na mandrel/pedix

Kompleksowa pielęgnacja stóp i zabieg pedicure nie mogą obejść się bez frezu gumowego pedix, na który nakłada się jednorazowe nakładki ścierne (tzw. kapturki). Pozwalają one skutecznie opracować zgrubiałą i stwardniałą skórę podeszwy, wygładzając pięty, śródstopie oraz podbicie. Kapturki Indigo można zakupić w dwóch gradacjach – 120 i 240.

Produkty Indigo Nails do pielęgnacji stóp stanowią kompletną ofertę zarówno dla kobiet, które chcą zadbać o nie w domu, jak i stylistek poszukujących profesjonalnych narzędzi do pracy. Przekonaj się o tym sama!

Glammer Flex - latem błyszcz nie tylko w słońcu!

Glammer Flex - latem błyszcz nie tylko w słońcu!

Nowe Mgiełki do ciała Indigo - poczuj letnie orzeźwienie

Nowe Mgiełki do ciała Indigo - poczuj letnie orzeźwienie