VII Konferencja Indigo – to była wiosenna eksplozja!

Uwielbiamy się z Wami spotykać, dlatego już od ponad roku organizujemy cykliczne, jedyne takie w branży Konferencje Indigo. Podczas tych wyjątkowych eventów łączymy miłośniczki stylizacji paznokci, które chcą się rozwijać razem z naszą marką. 18 marca 2023 odbyła się kolejna, już VII Konferencja Indigo – teraz wspominamy ten wyjątkowy dzień. Jeśli nie byłaś wtedy z nami, przekonaj się, dlaczego na następnym evencie już nie może Cię zabraknąć!

Wiosenne zdobienia – temat przewodni Konferencji

Konferencje Indigo to nie tylko okazja, by się spotkać i świetnie bawić. CEO Indigo Nails – Magdalena Malaczyńska – zaprasza Indigo Educators, które prowadzą swoje autorskie pokazy zdobień. Każda uczestniczka Konferencji może z bliska przyjrzeć się ich pracy, a także poznaje instruktorskie protipy  i to zupełnie za darmo w wygodnej formule online!

Na VII Konferencji Indigo wystąpiły 4 instruktorki – Emilia Karwaszewska, Marta Szołtysik, Renata Stolarska i Emilia Urbaczewska. Gościnie opowiedziały, Jak wyglądał ich rozwój zawodowej kariery i przygotowały pokazy poświęcone najmodniejszym, wiosennym zdobieniom paznokci.

Uczestniczki Konferencji nie tylko obserwowały krok po kroku każdy detal stylizacji wykonywanej na żywo. Przygotowaliśmy dla nich również atrakcyjny rabat na premierowy kurs Mix Wiosennych Zdobień Paznokci. Znajdziesz tam 10 unikalnych propozycji zdobień o różnym poziomie trudności!

To jednak dopiero początek atrakcji! Każdy, kto brał udział w wydarzeniu, otrzymał imienny certyfikat uczestnictwa oraz darmowy e-book, w którym także znalazły się stylizacje paznokci na wiosnę.

VII Konferencja Indigo - nowości, promocje, premiery

Pokazy, inspirujące historie i prezenty to jedynie wycinek VII Konferencji Indigo. Niemałe emocje wzbudził również pokaz przedpremierowych nowości i możliwość ich wcześniejszego zakupu, a także wyjątkowe promocje – tylko dla uczestników wydarzenia!

Podczas wiosennej edycji Konferencji Indigo swoją premierę miała debiutancka książka Magdaleny Malaczyńskiej Businesswoman! Nasza CEO zebrała historie kobiet działających w branży beauty – wszystko po to, byś zobaczyła, że Twoja przyszłość jest w Twoich rękach. To pozycja obowiązkowa dla kobiet, które chcą zawalczyć o spełnienie swoich zawodowych marzeń i poczuć smak finansowej niezależności.

Na VII Konferencji swoją prapremierę miała również wiosenna kolekcja Spring 2023, pyłki Confetti, miękkie bluzy Ultra Black czy limitowany zapach kremu i balsamu Very Different.

Oprócz nowości pojawiły się też atrakcyjne promocje – 2+1 na bazy, topy i lakiery hybrydowe oraz obniżona cena żeli. Konferencyjną wisienką na torcie stała się również możliwość zakupu limitowanego lakieru hybrydowego, który nie zostanie włączony do regularnej sprzedaży.

Mamy nadzieję, że podczas kolejnej edycji Konferencji Indigo będziesz już razem z nami… A kto wie, może już niebawem dołączysz do grona Indigo Secret Club, gdzie możesz liczyć na dodatkowe benefity!

Opublikowano:

03.04.2023

Zaktualizowano:

06.11.2023