Princess Nails - jak je wykonać?

Princess Nails to jeden z tych trendów w stylizacji paznokci, które zachwycają kobiety na całym świecie. Chcesz uszczęśliwić nim swoje Klientki? Zobacz nowy film na kanale Indigo, skorzystaj ze wskazówek Klaudii Kawińskiej i przekonaj się, jak wykonać idealne Princess Nails.

Zdobienia Princess Nails w mistrzowskim wykonaniu

Stylizacje Princess Nails możesz wykonać na różne sposoby - zarówno w technice żelowej, jak i przy pomocy baz hybrydowych. Ozdoby możesz wymieszać z żelem mlecznym lub mlecznoróżowym albo nałożyć efekty tuż przy skórkach i wycieniować je żelem. W nowym vlogu z udziałem Klaudii Kawińskiej - instruktorki z naszej Centrali - zobaczysz, jak stworzyć księżniczkowe paznokcie w dwóch odsłonach, korzystając z żeli samopoziomujących Indigo.

Jak przygotować paznokcie do perfekcyjnej stylizacji?

Podstawą idealnych paznokci Princess Nails jest oczywiście perfekcyjne przygotowanie płytki, opracowanie skórek i wykonanie żelowego szkieletu. W filmie Klaudia pokazuje swoje mistrzowskie sposoby na wykonanie formy doskonałej i zbudowanie szkieletu żelowej stylizacji. Zobacz koniecznie i sprawdź, czy na pewno pamiętasz o wszystkich szczegółach tych precyzyjnych czynności. Z nagrania dowiesz się m.in. dlaczego nie warto spieszyć się z wycinaniem skórek przed zbudowaniem paznokcia, a formę należy zawsze ściągać w dół - nigdy do góry.

Stylizacje Princess Nails z żelami Indigo

Princess Nails to trend, w ramach którego możesz tworzyć własne oryginalne stylizacje, korzystając z ulubionych produktów oraz bogatej oferty ozdób do paznokci Indigo. Sposobów na księżniczkowe paznokcie jest mnóstwo i choć wyobraźnia jest tu jednym z Twoich największych sprzymierzeńców, grunt to doskonała technika. Dlatego jeśli marzysz o idealnych paznokciach Princess, zanim zaczniesz tworzyć własne kompozycje, przyjrzyj się, jak wykonuje je nasza Mistrzyni.

Klaudia prezentuje dwa sposoby wykonania zdobień Princess Nails. W pierwszej wersji korzysta z żelu Self Leveling w odcieniu Porcelain oraz efektu Princess Don’t Work. Do drugiej odsłony zdobienia sięga natomiast po żel Cover Pink oraz ozdoby Yes! Bling i Express Bling. Zwróć uwagę, czym różnią się od siebie zastosowane w filmie żele. Choć Cover Pink i Self Leveling Porcelain wykazują podobne właściwości, różnią się odcieniem i stopniem lepkości. Cover Pink jest produktem rzadszym, w związku z czym szybciej się poziomuje. 

Produkty potrzebne do wykonania paznokci Princess

Co jeszcze może przydać Ci się do stworzenia idealnych Princess Nails? Oto lista wszystkich produktów wykorzystanych w odcinku:

W obu wersjach zdobienia, po zbudowaniu szkieletu, Klaudia układa ozdoby od nasady paznokcia na mokrej warstwie żelu. Po jego utwardzeniu aplikuje kolejną warstwę produktu, tworząc efekt zatopienia połyskujących elementów w powierzchni stylizacji. Przyjrzyj się, jak nasza Instruktorka robi to krok po kroku, by móc bez trudu odtworzyć jej zjawiskowe stylizacje i tworzyć własne dzieła inspirowane trendem Princess Nails. 

A może wyczarujesz księżniczkowe zdobienie z nowymi drobinkami Princess Beautymaker? Odkryj pełną ofertę ozdób Indigo i zaskocz swoje Klientki stylizacjami Princess Nails w wielu niepowtarzalnych odsłonach.

Opublikowano:

30.06.2022

Zaktualizowano:

08.11.2023