Pomysły na czarne hybrydy

Czerń – kolor modny zawsze i wszędzie

Obok czarnych paznokci ciężko przejść obojętnie. Intensywność tej barwy sprawia, że budzące się w nas emocje są bardzo silne. Nie bez powodu w języku angielskim funkcjonuje zwrot „the new black” sugerujący, że coś staje się nagle popularne i modne. Czerń to po prostu klasyka – zawsze elegancka, zawsze stylowa i  zawsze na czasie.

Gdy pod koniec lat 20-tych XX wieku Coco Chanel zaprezentowała światu prostą, krótką sukienkę potocznie zwaną „małą czarną”, świat mody oszalał na punkcie czerni. Od tamtej chwili trudno wyobrazić sobie damską garderobę bez tego koloru, który mimo upływu dziesiątek lat nie traci ani trochę na popularności.

W czym tkwi fenomen czerni? Co sprawia, że kobiety niezmiennie ją kochają? Za sukcesem czarnego koloru stoi niewątpliwie jego uniwersalność – świetnie sprawdza się w wersji wieczorowej, biznesowej, a także typowo casualowej.

Czarne lakiery hybrydowe – z czym łączyć?

Czarny kolor wygląda doskonale zarówno jako samodzielna stylizacja, jak i w połączeniu z wieloma innymi barwami. Świetnie współgra między innymi z bielą, srebrem, złotem, różem czy odcieniami nude. 

Pracując z czarnym kolorem, wprawna stylistka ma szerokie pole do popisu – zaczynając od połączeń z subtelnymi pastelami, na efektownych neonach kończąc. Pełną paletę czarnych hybryd Indigo znajdziesz tutaj.

Czarne paznokcie – nasze propozycje

Jedną z naszych propozycji są paznokcie z czarno-białymi wzorkami, do których wykorzystaliśmy nasze dwie hybrydy – Indigo Mr. Black oraz Indigo Mr. White. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak stworzyć geometryczną stylizację w stylu black and white, zajrzyj na naszego YouTube’a!

Inny pomysł to paznokcie z tzw. efektem rajstop. Całą wiedzę dotyczącą tworzenia czarnej stylizacji (przy użyciu m.in. hybryd Mr. Black i Indigo Black Ghost oraz żelu Arte Brillante Black Poison) z wykorzystaniem geometrii oraz połączenia matu z błyskiem znajdziesz tutaj.

Back to Black – elegancja z nutą tajemniczości i szczyptą szaleństwa

Jeśli jesteś fanką czarnego koloru, nasze lakiery hybrydowe Back to Black są skierowane właśnie do ciebie! Na wyjątkową kolekcję składają się trzy niepowtarzalne glittery!

Indigo Black Humour

Czarny humor może przyjmować różne formy. W naszej wersji to multikolorowa drobinka połączona z intensywną czernią w postaci hybrydy Black Humour Indigo. Elegancja w stylu glamour? Proszę bardzo!

Indigo Black Friday

Hybryda, którą można nosić przez cały rok i wygląda wyśmienicie nie tylko w Czarny Piątek! Black Friday Indigo to zachwycający czarny odcień z czerwono-różową drobinką, dzięki któremu każda imprezowa stylizacja zyskuje kilka dodatkowych punktów brownie!

Indigo Black Unicorn

Jednorożec, czyli symbol mądrości i siły stał się inspiracją dla ostatniego z lakierów z kolekcji Black to Black, czyli Black Unicorn Indigo.W tym przypadku czarny glitter uzupełniliśmy o różowo-niebieską drobinkę, która doda każdej stylizacji odrobinę szaleństwa!

Siłą czarnych hybryd jest wcześniej wspomniana uniwersalność. Można używać ich solo, jak i w parze z innymi barwami. Nieważne czy wybierzesz jednolity look, czy postawisz na stylizację ze wzorkami, jedno jest pewne – czarne paznokcie będą prezentować się pięknie o każdej porze dnia, bez względu na okazję!

Opublikowano:

09.07.2022

Zaktualizowano:

06.11.2023