Pomysł na paznokcie karnawałowe? Nowe pyłki Indigo

Sezon imprezowych szaleństw trwa w najlepsze. Bawisz się na wielkich balach? A może bliższe są Ci domówki w gronie przyjaciół przy planszówkach? Jedno jest pewne – karnawał rządzi się swoimi prawami, więc celebruj ten czas bez wyrzutów sumienia. Zacznij od stworzenia mani, które idealnie dopełni Twoje imprezowe stylówki. Paznokcie karnawałowe zachwycą dzięki naszym dwóm nowościom – pyłkom Celebrator oraz Giga Flash. Przekonaj się, jak je wykorzystać!

Pyłek Celebrator – poszerzamy rodzinę Metal Manix®

Pyłków do paznokci Metal Manix® nikomu nie trzeba przedstawiać. Tworzą na paznokciach charakterystyczną, lustrzaną taflę z metalicznym połyskiem. Z Celebratorem poszliśmy jednak o krok dalej – ten jasnozłoty pyłek zaaplikujesz na gładko lub z wypukłym efektem szronu.

Wyraziste, złote paznokcie karnawałowe to zawsze dobry wybór, bo z nimi nie musisz martwić się o charakterystyczne dodatki wzbogacające look. Obiecujemy – nawet najbardziej spektakularną stylizację wykonasz w kilka chwil. Nasz nowy pyłek to doskonały wybór również dla początkujących stylistek!

Podoba Ci się efekt gładkiej tafli? W lepką warstwę produktu równomiernie wetrzyj pyłek do paznokci  i utwardź stylizację. Resztki drobinek oczyść miękkim pędzlem i zaaplikuj wybrany top – świetnie sprawdzi się tutaj Wet Look – i gotowe! Celebrator wcierany na gładko daje nieskończenie wiele możliwości. Pokrywaj nim całe paznokcie lub wykorzystaj do tworzenia fantazyjnych wzorów.

Chcesz, by Twoje karnawałowe paznokcie wyróżniły Cię z imprezowego tłumu? Manicure z efektem szronu od razu zapewni Ci rozgłos. Po pierwsze - nieutwardzoną warstwę Effect Base równomiernie obsyp Celebratorem. Po drugie - utwardź i delikatnie wygładź ewentualne nierówności. Jasnozłoty blask pyłku wzbogacony holograficznymi drobinkami to coś, co w karnawale kochamy najbardziej!

Paznokcie karnawałowe z GIGAntycznym błyskiem

Hybrydowe lakiery flash opanowały Instagram i wybiegi, a po nich pojawiły się spektakularnie błyszczące pyłki do paznokci. Teraz czas prawdziwą petardę, czyli… Giga Flash. To pyłek, który pozwoli stworzyć jedyny w swoim rodzaju iskrzący efekt szronu. Najlepiej prezentuje się pod flashem, ale w świetle dziennym też robi wrażenie.

Jak wykonać paznokcie karnawałowe z Giga Flashem? Nieutwardzony top niepozostawiający lepkiej warstwy (Tip Top lub na twardych, żelowych stylizacjach Dry Top) posyp pyłkiem. Utwardź nieco dłużej w lampie, a nadmiar drobinek usuń Cupcake Brushem. Jeśli chcesz, pozostaw stylizację w wersji chropowatej lub zabezpiecz ją dodatkową, cienką warstwą topu – tak, by uchronić pyłek przed ścieraniem!

Odkryj moc nowych pyłków do paznokci i znajdź z nimi swój własny sposób, by podkreślić urok imprezowych kreacji.

Opublikowano:

30.01.2023

Zaktualizowano:

06.11.2023