Naucz się dbać o stopy z kursem online Pedicure

Dlaczego usługa pedicure powinna znaleźć się w Twoim salonowym cenniku? To dzięki niej w szybki sposób zwiększysz dochody, ponieważ o piękne, zdrowe stopy chcemy dbać przez cały rok. Jeśli do tej pory wahałaś się nad poszerzeniem oferty, czas na zmiany. Zacznij od naszego nowego kursu online, dzięki któremu poznasz podstawy profesjonalnego pedicure kosmetycznego.

Pedicure – kurs Indigo idealny na początek

Kurs online Pedicure to doskonałe rozwiązanie dla stylistek, które chcą uzupełnić swoją wiedzę i umiejętności. Wybierz go wtedy, kiedy masz już opanowane podstawy manicure hybrydowego. To ważne, ponieważ przydadzą Ci się tutaj informacje związane z prawidłową aplikacją lakierów hybrydowych.

Wiele początkujących stylistek popełnia jednak błąd, gdy nie decyduje się na kursy poświęcone usłudze pedicure. Dlaczego? W przypadku stóp musimy również wiedzieć, jak prawidłowo przygotować je do zabiegu. Podczas wykonywania stylizacji ważne jest nie tylko to, w jaki sposób pomalujemy paznokcie. Przy pedicure znaczenie ma także bezpieczne i prawidłowe opracowanie pięty i podeszwy. Bez odpowiedniej wiedzy można wyrządzić klientom krzywdę, dlatego przed wprowadzeniem nowej usługi do salonu, warto zadbać o aktualizację umiejętności.

Kurs online Pedicure zawiera skoncentrowaną wiedzę na temat tej popularnej i podstawowej usługi. Przygotowaliśmy 4 lekcje online, podczas których krok po kroku przedstawiamy wszystkie najważniejsze etapy wykonywania stylizacji. Otrzymasz także wykaz niezbędnych produktów i narzędzi, z których powinnaś korzystać podczas pracy.

Dzięki kursowi online Indigo do poszczególnych zagadnień wrócisz w dowolnie wybranym momencie i dowiesz się między innymi:

  • jak prawidłowo przygotować stopy do usługi?
  • O czym pamiętać podczas usuwania skórek i skracania paznokci?
  • Po które narzędzia sięgać przy opracowywaniu stóp i podeszwy?
  • Jak malować paznokcie, by przyspieszyć tempo pracy?

Zadbaliśmy, by nowy kurs Indigo obfitował w praktyczne porady, które ułatwią pracę każdej stylistce. Jeśli masz opanowane tajniki szybkiego manicure’u, możesz nie wiedzieć, że przy pedicure odpowiednia technika pozwoli Ci pracować jeszcze bardziej efektywnie. To właśnie dlatego dzielimy się pomocnymi protipami, które sprawią, że nowa usługa w Twoim salonie stanie się jeszcze bardziej dochodowa, a klientki będą jeszcze bardziej zadowolone!

Kurs Indigo – coś więcej niż wiedza

Dlaczego tak chętnie korzystamy z usług salonów beauty? Po pierwsze – chcemy, by o kondycję naszych dłoni i stóp dbały profesjonalistki. A po drugie? W miejscach tworzonych z pasją szukamy relaksu i odskoczni od zawodowego czy rodzinnego zgiełku. W nowym kursie online Indigo tłumaczymy, w jak prosty sposób możesz sprawić, że Twoi klienci pokochają pedicure kosmetyczny, który wykonujesz. I wbrew pozorom nie będzie się to wiązało dla Ciebie z ogromnymi kosztami, wysiłkiem czy nakładem czasu. Kurs Pedicure pokazuje, jak przemienić klasyczną usługę w odprężający, aromatyczny rytuał.

Zależy nam, byś oprócz praktycznej, merytorycznej wiedzy otrzymała również pakiet protipów, które pomogą Ci we wzbogaceniu klasycznej oferty. Dowiedz się, co możesz zrobić już teraz, by klienci z przyjemnością wracali do Twojego salonu i rozpromowali go wśród swoich znajomych. To sprawia, że kurs Indigo z powodzeniem wykorzystają zarówno początkujące, jak i zaawansowane stylistki, które chcą po prostu poznać nowe sposoby na prowadzenie lepiej prosperującego biznesu.

Pamiętaj, że po zakończeniu kursu online Indigo otrzymasz od nas również elektroniczny certyfikat uczestnictwa. To on potwierdzi Twój udział w kursie, a Ty będziesz mogła z dumą powiesić go na ścianie salonu i pokazać, że zależy Ci na nieustannym rozwoju i poszerzaniu kwalifikacji.

Opublikowano:

06.04.2023

Zaktualizowano:

11.06.2024