Naklejki wodne na paznokcie – szybko, prosto i ozdobnie

Nie zawsze masz czas na pracochłonne zdobienia? A może dopiero uczysz się podstaw stylizacji i chciałabyś trochę podkręcić swoje prace? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – nowe naklejki wodne na paznokcie! Dziewczyny uwielbiały je w latach 90., później ich popularność zmalała, a dziś odświeżamy ten naklejkowy trend. Odkryj nasze nowości i sama zobacz, że paznokcie z naklejkami prezentują się bardzo dobrze!

Naklejki do paznokci – wybierz swój ulubiony wzór

Przygotowaliśmy 4 rodzaje naklejek do paznokci z przewodnimi wzorami, które wzbogacą stylizacje paznokci. Stworzysz z nimi zarówno minimalistyczne zdobienia, jak i te bardziej charakterystyczne. Każdy rodzaj naklejek zawiera kilkanaście różnych motywów utrzymanych w jednej tematyce.

Florystyczne naklejki wodne na paznokcie tworzą nie tylko pojedyncze kwiaty. Znajdziesz wśród nich wianki, gałązki, modne liście monster, całe bukiety czy nawet asymetryczne twarze wykonane z nieregularnych linii. Delikatna kolorystyka tych naklejek do paznokci dodaje im subtelności, więc idealnie sprawdzą się jako urozmaicenie wiosennego manicure’u. W drugim zestawie czekają bardzo podobne naklejki, ale utrzymane w czarnej stylistyce. Dzięki temu pasować będą do każdego koloru lakieru hybrydowego – od pasteli aż po neony.

Trzeci zestaw wodnych naklejek do paznokci tworzą już nieco bardziej wyraziste wzory gazetowe. Znajdziesz tu motywy nawiązujące do kultowych fontów New York Timesa czy naklejki stylizowane na odręczne pismo. Wzory o większym rozmiarze z łatwością naniesiesz na cały paznokieć i stworzysz w kilka chwil swoje unikalne zdobienie!

Ostatni set naklejek wodnych na paznokcie to kilkanaście różnorodnych napisów motywacyjnych wykonanych fantazyjnymi fontami. Od teraz proste przesłania takie jak carpe diem, good vibes only czy be happy będą z Tobą przez cały dzień, więc z takim mani szansa na dobry humor zdecydowanie wzrasta!

Naklejki wodne na paznokcie – jak nakładać?

Przed aplikacją naklejek trzeba standardowo przygotować paznokcie – opracować skórki, płytkę i wolny brzeg, a także zaaplikować wszystkie niezbędne preparaty pomocnicze. A czy jeśli chcesz sięgnąć po wybrane przez siebie wzory, musisz ograniczać się do stylizacji jednego rodzaju? Nie! Nanoś naklejki wodne na paznokcie hybrydowe, żelowe, akrylowe lub akrylożelowe. Mogą skorzystać z nich również panie, które na co dzień preferują używanie klasycznych lakierów.

Jak w takim razie używać naklejek wodnych do paznokci? Przygotuj nożyczki, waciki nasączone wodą lub naczynko z wodą, metalowe kopytko.

  1. Wybraną naklejkę wytnij ze wzornika.
  2. Przenieś ją na utwardzony paznokieć i nanieś na lepką warstwę produktu.
  3. Delikatnie dotknij naklejkę wacikiem nasączonym wodą.
  4. Ostrożnie odklej papier z naklejki wodnej.
  5. Całą stylizację zabezpiecz topem, utwardź i gotowe.

To jeden ze sposobu komfortowej aplikacji naklejki. Po wycięciu wzoru, możesz zanurzyć go ostrożnie w wodzie, przenieść na wacik, zdjąć papier i zaaplikować tak przygotowaną naklejkę na paznokcie. W szybszej wersji nie zanurzaj wzoru w naczynku, tylko nanieś go od razu na mokry wacik i tam odklej naklejkę.

Zalety wodnych naklejek na paznokcie

Co sprawia, że naklejki wodne na paznokcie przeżywają renesans? Po pierwsze stworzyliśmy wzory, które idealnie wpisują w modne zdobienia paznokci. Po drugie poradzi sobie z nimi każda stylistka – również ta, która nie ma jeszcze dużego doświadczenia w nailarcie.

Naklejki do paznokci są więc nie tylko trendy, ale też wyróżnia je prostota i szybkość aplikacji. Nie musisz poświęcać dużo czasu na wykonanie oryginalnej stylizacji, która w efekcie i tak prezentuje się dobrze. Oprócz tego wzory niewielkich rodzajów pasują do niemal każdej płytki.

Do tej pory wiele osób zdobienia paznokci kojarzyło raczej z dłuższymi stylizacjami. Nie ukrywamy – łatwiej jest pracować precyzyjnym pędzelkiem na nieco większej powierzchni paznokcia. Od teraz nieduże wzory z łatwością można nanosić również na małe powierzchnie tak, by wykorzystać cały potencjał naklejek. Paznokcie naturalne, skrócone do opuszka, migdały lub żelowe kwadraty – każde z nich ozdobisz naszymi nowościami!

Opublikowano:

09.03.2023

Zaktualizowano:

06.11.2023