Modern Wedding Nails i Hot Zdobienia 2023 – odkryj nowe kursy online

Sezon na wakacyjne paznokcie już się rozpoczął – wykorzystaj go jak najlepiej w swoim salonie. Pomożemy Ci jak najlepiej wykorzystać ten czas razem z dwoma nowymi kursami online: Modern Wedding Nails i Hot Zdobienia 2023. Odkryj je na naszej platformie i czerp z doświadczenia Marty Szołtysik – instruktorki Indigo i designerki, z którą stworzysz swoje autorskie zdobienia.

Kurs online Modern Wedding Nails

Kurs online Modern Wedding Nails tworzą 4 gotowe sety paznokci ślubnych. Każda lekcja to jedna gotowa propozycja manicure’u dla panny młodej. W kursie znajdziesz zarówno klasyczne, jak i nowoczesne motywy – babyboomer, koronki, zdobienia z folią czy glazed nails. Każdy set możesz odtworzyć 1:1, ale to również dobra okazja, by zaplanować autorskie propozycje zdobień!

W kursie Indigo nasza instruktorka pokazuje krok po kroku pracę na modelce. Ty sięgnij po wzorniki, stwórz portfolio i dodaj do cennika usługę ślubnych paznokci. Weddingowe inspiracje będziesz mieć na wyciągnięcie ręki, a Twoje klientki – wśród których na pewno są panny młode – komfortowo wybiorą swoje idealnie dopasowaną stylizację.

Indigo Educator dzieli się w kursie online praktycznymi poradami, które mają ponadczasowy charakter. Zobaczysz, jak idealnie blendować kolory, pracować pędzelkami do paznokci i aplikować ozdoby. Szukasz niezawodnych zdobień? Zajrzyj do wpisu o paznokciach ślubnych z dodatkowymi inspiracjami!

Kurs online Hot Zdobienia 2023

Drugi nowy kurs Indigo poprowadzony online przez MarciPazur to Hot Zdobienia 2023. Znajdziesz tam 10 wzorów idealnych w gorącym sezonie urlopowym. Wśród stylizacji nie zabrakło szybkich salonowych zdobień takich jak swirl nails czy kwiaty na paznokciach. Wiemy, że miłośniczki piękno mani w wakacje są skłonne do szaleństw, więc w kursie online czekają też bardziej zaawansowane wzory geometryczne, a także kwiaty czy motyle na paznokciach.

Pamiętaj, że w każdej lekcji znajdziesz również listy użytych produktów tak, byś mogła uzupełnić ich braki lub… znaleźć dla siebie zamienniki. Rozwijaj kreatywność, odkrywaj nowe zdobienia i trenuj razem z kursami Indigo. To doskonała forma ćwiczeń, dzięki której poznasz świat nail artu. 

Kursy online wyróżnia nieograniczony dostęp – płacisz raz, a do poszczególnych zagadnień wracasz wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Oprócz tak wygodnej formy nauki zyskujesz również imienny, elektroniczny certyfikat. To Twoje realne potwierdzenie, że szlifujesz umiejętności, jesteś na bieżąco z najgorętszymi trendami, a wiedzę czerpiesz od najlepszych w branży.

To co, który kurs wybierasz dla siebie? Modern Wedding Nails czy Hot Zdobienia 2023? Wybierz teraz dwa kursy – w koszyku naliczy Ci się rabat 25%! Niech to będzie Twój dobry start w sezonie zdominowanym przez wakacyjne i ślubne paznokcie.

Opublikowano:

20.06.2023

Zaktualizowano:

06.11.2023