Minimalistyczne paznokcie – stylizacje, w których mniej znaczy więcej!

Minimalistyczne wzorki na paznokciach to jeden z najgorętszych trendów 2022 roku. Kobiety pokochały je, ponieważ z pozoru nawet niewielki detal jest w stanie zmienić stylizację w dzieło sztuki, nadając unikalny efekt końcowy!

Paznokcie minimalistyczne – inspiracje Indigo Nails

Geometryczny minimalizm na paznokciach

Minimalistyczne wzory geometryczne na paznokciach stanowią bardzo ciekawą propozycję dla kobiet ceniących stylizacje, które przyciągają wzrok nie przez nachalność tylko swój intrygujący charakter. Są one idealnym balansem między oryginalnością a ekscentrycznością, sprawiając, że na płytce nie dzieje się zbyt dużo.

Tworząc minimalistyczne wzory geometryczne na paznokciach, najlepiej wybrać dwa lub trzy kolory kontrastujące ze sobą takie jak np. granat i jasny odcień niebieskiego czy biel z czernią.

Micro manicure z popularnymi kształtami

Małe serduszka, miniaturowe kwiatuszki, a może micro manicure z owocami, jedzeniem (co powiesz na pizzę?) lub popularnym motywem Evil Eye? Inspirujących wzorów jest bez liku, a każdy z nich wzbogaca stylizację o dodatkowy, niepowtarzalny smaczek!

Pamiętaj, że paznokcie minimalistyczne to przede wszystkim zabawa, podczas której możesz pozwolić sobie na manicure z przymrużeniem oka. Bycie poważnym w 100% jest po prostu nudne!

Minimalistyczne paznokcie z frenchem

French manicure i minimalistyczna stylizacja? Jak najbardziej! Sprawdzą się tutaj zarówno paznokcie w kolorze nude zakończone pastelowym odcieniem, jak i wyraziste neony z kontrastującymi końcówkami.

Przepis na udanego frencha w minimalistycznym duchu to przede wszystkim umiar w stosowaniu kolorowych dodatków. Pamiętaj zatem, aby stanowiły one jedynie subtelny akcent, a nie zdominowały całkowicie stylizacji.

Wypróbuj minimalistyczne wzory na paznokcie!

Less is more? Minimalizm na paznokciach jest potwierdzeniem tego popularnego powiedzenia! Czasami drobny element potrafi zmienić w stylizacji bardzo wiele, znacznie więcej niż najbardziej wyszukane zdobienia. Przekonaj się o tym sama!

Opublikowano:

19.08.2022

Zaktualizowano:

06.11.2023