Kurs Self Leveling Gels - czas na rewolucję w Twoim salonie

Przedłużanie bez piłowania? Pełna żelowa stylizacja, a nawet zjawiskowe Princess Nails w mniej niż 2 godziny? Sięgnij po kurs online Self Leveling Gels i odkryj rewolucyjne działanie samopoziomujących żeli, które na zawsze odmienią przedłużanie paznokci w Twoim Salonie!

Nowy kurs online Indigo już dostępny!

Przedłużanie paznokci nie ma dla Ciebie tajemnic, ale chcesz przyspieszyć tempo swojej pracy? Chcesz zminimalizować etap piłowania podczas wykonywania żelowych stylizacji? Self Leveling Gels to kurs dla Ciebie.

WYBIERZ KURS

Kurs Self Leveling Gel - przedłużanie paznokci bez piłowania i… wiele więcej

Podczas naszego kursu dowiesz się wszystkiego, co powinnaś wiedzieć na temat pracy produktami z linii Self Leveling Gels, by jak najlepiej móc wykorzystać ich właściwości w praktyce. Który żel sprawdzi się najlepiej do poszczególnych typów stylizacji? Jakie znaczenie ma tutaj temperatura w Twoim salonie i długość paznokci? To wszystko znajdziesz w teoretycznej części naszego kursu.

A potem? Potem będzie już tylko ciekawiej, bo wszystkie z opisanych wcześniej zalet naszych Self Levelingów zobaczysz w akcji. Nauczymy Cię, jak, z pomocą samopoziomujących żeli Indigo, zbudować trzy najpopularniejsze salonowe kształty: owal, migdał i kwadrat - każdy w innym stylu.

Dowiesz się, jak pracować metodą “bez piłowania” oraz jak wykorzystać Self Levelingi do pracy na górnych formach. Zobaczysz też, jak różnorodne stylizacje możesz budować z ich pomocą - od klasycznego nudziaka, przez konstrukcyjne Princess Nails aż po fantazyjne stylizacje na bazie autorskich żelowych mieszanek. A wszystko po to, by maksymalnie usprawnić i przyspieszyć Twoją pracę. 

Ucz się wygodnie na platformie Indigo

By ułatwić Ci dostęp do wiedzy, która może zacząć prawdziwą rewolucję w Twoim salonie, przygotowaliśmy kurs w wygodnej formie online. Możesz odtwarzać kolejne lekcje, w dowolnych okolicznościach, a w razie potrzeby - wracać do nich, gdy tylko tego potrzebujesz. Decydując się na kurs Self Leveling Gels zyskujesz do niego bezterminowy dostęp za pośrednictwem platformy kursy.indigo-nails.com.

Kurs Self Leveling Gel w promocyjnej cenie

Chcesz odkryć tajemnicę ekspresowych stylizacji z samopoziomującymi żelami Indigo? Lepszego momentu nie będzie! Tylko teraz kurs Self Leveling Gels kupisz z rabatem -15%. Nie czekaj do Nowego Roku, by zadbać o swój rozwój i już dziś skorzystaj z naszej oferty! Promocja obowiązuje tylko do 31.12.2022 r. do godz. 23:59.

WYBIERZ KURS

Opublikowano:

03.12.2022

Zaktualizowano:

06.11.2023