Kurs Budowa i choroby paznokci - zadbaj o solidne podstawy Twoich stylizacji

Zaczynasz przygodę ze stylizacją paznokci? Zadbaj o solidne fundamenty swojej kariery i wybierz Kurs Budowa i choroby paznokci, w którym znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć, zanim sięgniesz po pilnik i pędzelek.

Stylizacja paznokci to praca na żywym organizmie - dosłownie i w przenośni. Bez względu na to, jaką techniką będziesz pracować, Twoje zabiegi będą stanowić pewnego rodzaju ingerencję w naturalny wygląd aparatu paznokciowego. Właśnie dlatego podstawą Twojej pracy powinna być rzetelna wiedza i zbudowana na niej świadomość. Jak je zdobyć? Teraz to banalnie proste - wystarczy wejść na platformę kursy.indigo-nails.com i wybrać Kurs Budowa i choroby paznokci

WYBIERZ KURS

Profesjonalna wiedza i świadomość - najlepszy fundament dla Twojej pracy

Matrix, hyponychium, lunula? Jeśli te słowa brzmią dla Ciebie obco (a nie daj Boże, obraźliwie), nasz kurs jest właśnie dla Ciebie! Poznaj ich znaczenie i przekonaj się, jak bardzo istotna jest ich znajomość podczas codziennej pracy stylistki. 

W Kursie Budowa i choroby paznokci znajdziesz szczegóły dotyczące budowy aparatu paznokciowego, a także najpopularniejsze choroby i urazy paznokci. Obgryzanie, stłuczenia, grzybica, zielona bakteria… - to wszystko może spotkać Twoje Klientki, a Ty - jako profesjonalistka - powinnaś wiedzieć, jak na to reagować, na co zwrócić uwagę i przede wszystkim, czy w danej sytuacji należy przystępować do wykonywania stylizacji, czy też nie.

Kurs Budowa i choroby paznokci - czego się nauczysz?

Oto niektóre zagadnienia, które znajdziesz w teoretycznym kursie Indigo:

☐ budowa aparatu paznokciowego

☐ podstawowe kształty paznokci

☐ najpopularniejsze zaburzenia i urazy występujące w obrębie płytki paznokciowej

☐ choroby paznokci, z jakimi możesz mieć do czynienia w salonowej pracy

☐ bezwzględne przeciwwskazania do wykonywania stylizacji paznokci

Ucz się wygodnie z platformą kursy.indigo-nails.com

Dzięki wygodnej formule online, możesz rozwijać się i zdobywać wiedzę, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek masz na to ochotę. Dodatkowo zapewniamy Ci nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów, byś w razie potrzeby mogła wrócić do poszczególnych lekcji w dowolnym momencie. Nie zwlekaj i już dziś zacznij budować solidne fundamenty dla Twojej pracy! Wybierz Kurs Budowa i choroby paznokci i sięgnij po wiedzę, która pozwoli Ci wykonywać nie tylko piękne, trwałe i estetyczne, ale przede wszystkim profesjonalne i bezpieczne stylizacje na najwyższym poziomie! 

WYBIERZ KURS

Opublikowano:

31.03.2023

Zaktualizowano:

06.11.2023