Jungle Nails - tropikalne zdobienia na lato

Zwierzęce printy, tropikalne, roślinne wzory i mnóstwo koloru - zdobienia Jungle Nails to idealna propozycja na wakacyjny mani. Zobacz najnowszy film na naszym youtubowym kanale i zainspiruj się stylizacjami Kingi Kurek.

Egzotyczne zdobienia na paznokciach

Jungle Nails to szalony, paznokciowy trend, w którym możesz dać upust swojej wyobraźni i jej artystycznym wizjom. Jak sama nazwa wskazuje, inspiracją dla tego rodzaju zdobień jest świat tropikalnej dżungli, jej roślinność i… mieszkańcy. Tygrysie pasy, wężowe skóry i lamparcie cętki łącz z roślinnymi motywami egzotycznych kwiatów i liści. Baw się kolorem, strukturą i nie bój się korzystać z wielu metod jednocześnie. 

W naszym nowym vlogu znajdziesz trzy zjawiskowe propozycje tropikalnych zdobień i zobaczysz, jak wykonać je krok po kroku. Swoje pomysły na stylizacje przedstawia Kinga Kurek, zwyciężczyni naszego walentynkowego konkursu dla Salonów Firmowych.

Jak zrobić Jungle Nails?

Zdobienia typu Jungle Nails mają zachwycać radością barw i egzotyczną energią. Kinga Kurek w swoich stylizacjach pokazuje, jak zaskakujące efekty można osiągnąć łącząc ze sobą nie tylko wyraziste odcienie, ale również różne faktury i techniki zdobień. Z filmu dowiesz się m.in. jak nadać paznokciom strukturę wężowej skóry, wyczarować na nich tygrysie pasy czy… uzyskać efekt kolorowych lodów Zapp.

Kinga zaczyna zabawę z tropikalnymi zdobieniami już na etapie tworzenia dla nich tła. W pierwszej stylizacji “bazą” dla zwierzęcych motywów czyni wielobarwną powierzchnię nieregularnie rozmytych odcieni, przypominającą znane lody na patyku. W drugiej - tłem dla egzotycznych liści jest połączenie neonowego pomarańczu Ave Neon z różową folią transferową Hotsy Totsy. Trzecie zdobienie nasza stylistka wymalowała natomiast na soczystym pomarańczowo-różowym ombre w odcieniach Ave Neon i La Bamba. Efekt? Zobacz nagranie i przekonaj się sama. My jesteśmy zachwyceni!

Produkty do Jungle Nails - zobacz, co może Ci się przydać

Jungle Nails to zdobienia, do których możesz wykorzystać swoje ulubione produkty w najbardziej nieoczywistych zestawieniach - jedynym ograniczeniem jest tu Twoja wyobraźnia. Podczas wykonywania swoich fantazyjnych zdobień Kinga korzystała z: 

Zainspiruj się naszymi pomysłami na stylizacje Jungle Nails, daj się ponieść wakacyjnemu szaleństwu i twórz własne zdobienia, pełne radości i koloru. Po więcej nailartowych inspiracji zaglądaj regularnie na youtubowy kanał Indigo.

Opublikowano:

22.07.2022

Zaktualizowano:

08.11.2023