Jak prawidłowo nakładać bazę i top 2w1 na paznokcie? Nowość! Kurs Manicure Express

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom edukacyjnym, takim jak platforma kursów Indigo, każdy może rozwijać swoje pasje i zdobywać cenne kwalifikacje w dogodnym czasie i miejscu. Sprawdź Kurs Manicure Express.

Czym Jest Kurs Manicure Express?

Manicure Express to intensywny kurs online, który został stworzony z myślą o wszystkich, którzy pragną opanować sztukę pięknego manicure w ekspresowym tempie. Kurs oferuje nieograniczony dostęp do materiałów szkoleniowych, co oznacza, że możesz uczyć się w swoim własnym tempie, wracając do treści w dowolnym momencie, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Kurs Manicure Express jest idealny dla każdego, kto chce:

 • - Poszerzyć swoje umiejętności w zakresie stylizacji paznokci,
 • - Uzyskać certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności,
 • - Nauczyć się nowych technik manicure w wygodny i elastyczny sposób.
 • - Wprowadzić do salonu stylizacji paznokci nową usługę w najświeższych trendach.

Co zyskujesz, wybierając kurs na Platformie Indigo?

 • - Dzięki dostępowi online możesz dostosować naukę do swojego harmonogramu, bez konieczności rezygnowania z innych aktywności czy obowiązków.
 • - Zakup kursu daje Ci nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych, co oznacza, że możesz wracać do nich w każdej chwili, by utrwalić wiedzę czy nauczyć się czegoś nowego.
 • - Ukończenie kursu Manicure Express na platformie Indigo kończy się otrzymaniem profesjonalnego certyfikatu.

Baza i top 2w1 jak nakładać produkt?

Manicure Express to usługa, która minimalizuje ilość użytych produktów nie tracąc jakości stylizacji. Rozwiązaniem, które zdecydowanie wpisuje się w ten niesłabnący trend jest baza mineralna. Pełni ona funkcję bazy i topu 2w1 oraz koloru - także  z drobinką. Jednym produktem wykonasz delikatną stylizację, tworząc naturalne paznokcie. Półtransparentne Mineral Base oraz Mineral Base Effect oszczędzają czas - Twój oraz klientek.

Jak używać bazę i top 2 w 1? Prosty przepis na paznokcie nude

 1. 1. Umyj i zdezynfekuj dłonie swoje i Klientki. Załóż rękawiczki. Oceń stan dłoni i paznokci Klientki, by upewnić się, że nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu.
 2. 2. Odsuń skórki kopytkiem lub patyczkiem i opracuj je za pomocą frezów, np. nr 9 lub nr 1.
 3. 3. Użyj buffera o gradacji 100/180 do dokładnego zmatowienia płytki.
 4. 4. Usuń pył za pomocą miękkiego pędzelka.
 5. 5. Za pomocą wacika bezpyłowego i Cleanera nr 1  dokładnie odtłuść płytkę.
 6. 6. Zaaplikuj odpowiedni primer (Acid Free Primer lub Acid Primer).
 7. 7. Nałóż cienką warstwę Mineral Base i utwardź w lampie (30 sekund  w lampie multiled).
 8. 8. Nałóż drugą grubszą warstwę bazy, aby delikatnie nadbudować paznokieć-tak, aby nie był płaski. Możesz odwrócić rękę, żeby produkt wypoziomował się pod wpływem grawitacji i stworzył idealną powierzchnię-utwardź w lampie (ze względu na grubszą warstwę czas utwardzania możesz wydłużyć do 60 sekund w lampie multiled).

Stylizację z bazami mineralnymi możesz wykończyć w różny sposób:

 1. 1. Mineral Base nie musisz zabezpieczać topem. Wystarczy usunąć warstwę lepką za pomocą Cleanera Shea Super Shine, aby uzyskać delikatny połysk
 2. 2. Jeżeli chcesz nałożyć dodatkową warstwę topu-zaaplikuj ją bezpośrednio na lepką warstwę bazy.
 3. 3. Jeżeli widzisz niedoskonałości i chcesz je poprawić, zacznij od przetarcia paznokci Cleanerem Wipe Off, pilnikiem lub bufferem opracuj kształt paznokcia i wyrównaj jego powierzchnię, a następnie ponownie przetrzyj go Cleanerem Wipe Off przed aplikacją topu.

Kursy Indigo to platforma, która zbudowana jest na wysokiej jakości i profesjonalizmie prowadzących. Dołączając do kursu Manicure Express, zyskujesz wiedzę od najlepszych specjalistów w branży. Rozpoczęcie kursu Manicure Express jest proste. Wystarczy, że odwiedzisz stronę platformy kursów Indigo, zarejestrujesz się, wybierzesz kurs Manicure Express i dokonasz zakupu. Od tego momentu masz dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych i możesz zacząć swoją przygodę z manicure, kiedy tylko zechcesz. Dzięki profesjonalnym materiałom szkoleniowym, każdy uczestnik ma szansę na realną zmianę. 

Nie czekaj dłużej, dołącz do kursu Manicure Express i zrób kolejny krok na drodze do swojego sukcesu w branży beauty!

 

Opublikowano:

18.03.2024

Zaktualizowano:

18.03.2024