Global Meeting Indigo Team 2016

Global Meeting Indigo to coroczny zjazd Master oraz Young Team. W tym roku intensywne szkolenie odbyło się w Białym Pałacu na terenie Konstantynowa Łódzkiego. W tym baśniowym klimacie nasze dziewczyny przez cały tydzień szkoliły się po 16h dziennie.

Grupa 70 stylistek codziennie brała udział w innym szkoleniu pod okiem innego Instruktora prowadzącego. Każdego dnia odbywała się zamiana stołów w celu zapoznania się z inna techniką i zdobieniami. Poznaj naszych specjalnych gości z którymi nasz liczny Team miał niepowtarzalną szanse zdobyć mistrzowską wiedzę:

1. Nowatorskie kształty z Marco Bonvicini - wielokrotny mistrz rangi światowej. Złoty medalista na Mistrzostwach w Korei, Stanach Zjednoczonych, Europy. Przesympatyczny człowiek, niekwestionowany talent. W 2011 roku stworzył własną linię akryli by Marco Bonvicini Acrylics. Jeden z najbardziej cenionych Instruktorów i sędziów na świecie. Prawdziwy artysta i kreator.

2. Akwarele z Norka Andrea Szalay - pochodzi z Węgier, gdzie szkoli swoich studentów z jej ulubionych technik - akryl oraz farba akwarelowa. Posiada 10 letnie doświadczenie w nauczaniu, które przekłada się na jakość i profesjonalizm organizowanych szkoleń. W 2008 roku wygrała mistrzostwa w kategorii "Tip box". Studiowała teorię kolory, historię sztuki i komunikację wizualną, co ma przełożenie na jej artystyczne dzieła. Norka utożsamiana jest z niesamowitą precyzją i dbałością o najmniejsze detale swoich prac.

3. Zdobienia artystyczne farbkami akrylowymi z Nataliia Iakubchuk - założycielka Study Centre NailDesign by Natalia Iakubchuk, które swoją główną siedzibę ma w Kijowie. Prowadzone szkolenia z Natalią organizowane są na najwyższym poziomie w kategorii artystycznych stylizacji. Studenci nauczani są według jej autorskiego programu szkoleniowego. Piękna, utalentowana i pełna wdzięku. 

4. Manicure kombinowany z Alyona Shestopalova - Instruktor w Study Centre NailDesign by Natalia Iakubchuk. Wielokrotna medalistka na europejskich mistrzostwach w kategorii NailArt. Cierpliwa, ciepła i pogodna - sprawia, że rzeczy niemożliwe stają się możliwe. Perfekcjonistka. Możliwość szkolenia z manicure kombinowanego pod jej okiem to niepowtarzalna szansa opanowania i dokładności w pracy z narzędziami oraz frezarką.

Po szkoleniu każdego dnia organizowane były wykłady na temat marketingu, fotografii oraz chemii produktowej. Wykłady zostały przeprowadzone w dwóch językach po polsku oraz po angielsku dla naszych Instruktorek z Węgier, Litwy, Francji, Belgii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Czech oraz Australii.

Każdy zjazd to nowe wyzwania, nowe techniki. Indigo Team zawsze stawia sobie wysoką poprzeczkę, aby spełniać marzenia i stać się najlepszym zespołem na terenie całej Polski, a także Europy. Dlatego też, uczymy się od najlepszych i poświęcamy się misji która w swoim założeniu ma nieustanny nacisk na rozwój i szkolenia. Global Meeting przygotowuje nasze dziewczyny pod zbliżające się mistrzostwa paznokci oraz pozwala na rozszerzanie usług Salonów Firmowych.

Na koniec zjazdu odbyło się oficjalne zakończenie oraz rozdanie certyfikatów. Szczęście, uśmiech i pozytywne wrażenia odczuwamy jeszcze długo po zakończeniu Global Meeting. Już za rok nasz cały Team spotka się ponowie! Kogo tym razem zobaczymy? Jakie techniki okażą się światowymi trendami?

Opublikowano:

17.05.2016

Zaktualizowano:

06.11.2023