Glammer Flex - latem błyszcz nie tylko w słońcu!

Myślisz, że latem na paznokciach rządzą wyłącznie neony i pastele, które doskonale prezentują się w towarzystwie skóry muśniętej słońcem? Nic bardziej mylnego! W sezonie wakacyjnym wprowadź do swoich stylizacji nutę niewymuszonego splendoru - a wszystko to dzięki lustrzanemu pyłkowi! Poznaj Glammer Flex o złotej poświacie. Przekonaj się, że jego aplikacja jest banalnie prosta!

Szykownie i z błyskiem? Glammer Flex temu podoła!

10040096
right

Kiedy najlepiej sięgać po Glammer Flex? Zawsze, kiedy tylko chcesz! Często podkreślamy, jak bardzo kręci nas różnorodność świata stylizacji paznokci - dlatego jeśli masz ochotę błyszczeć, absolutnie sobie tego nie odmawiaj!

Na co dzień preferujesz jednak nieco bardziej stonowane stylizacje bez dodatkowych ozdób do paznokci? Ciebie również może zainteresować nasz nowy glammer - lustrzana tafla, którą stworzysz, będzie wyjątkowo subtelna i zarazem doda Twojemu lookowi niewymuszonej elegancji.

Kiedy warto sięgać więc po Glammer Flex?

  • Ta prosta w aplikacji ozdoba do paznokci sprawdzi się w weselnych stylizacjach - zarówno dla gościń, jak i panien młodych, które są prawdziwymi gwiazdami tego uroczystego wydarzenia.
  • Gdy szukasz idealnego mani do pracy. Glammer połączony z nudziakami wciąż prezentuje się bardzo elegancko - nie musisz obawiać się, że w przestrzeni biurowej wypadnie zbyt wyraziście.
  • Kiedy planujesz stylizacje na wszystkie przyjęcia z jasno określonym dress codem - biznesowe garden party czy chrzciny.

Pyłki do paznokci - jak chcesz z nimi błyszczeć?

Glammer Flex to jednocześnie subtelny i wyrazisty pyłek do paznokci. Na czym polega jego fenomen? Wszystko zależy od Twoich preferencji, ponieważ glammer nie zmienia koloru bazowego - tworzy na nim jedynie złotą, lustrzaną poświatę.

Miłośniczki wyrazistych kolorów wzbogaconych błyskiem będą więc tak samo zadowolone, jak fanki delikatnych, bardzo dziewczęcych błyskotek. W końcu w Indigo chcemy, by każda kobieta mogła - dzięki starannie wykonanemu mani - podkreślać swój indywidualny styl. Bez wątpienia pomogą w tym starannie dopasowane ozdoby.

Glammery nie zmieniają więc koloru bazowego - dotyczy to nie tylko naszej gorącej nowości, czyli Flexa. Podobnie działają jego dwaj bracia - Glammer Gold oraz Silver.

Wśród pyłków i ozdób do paznokci Indigo nie brakuje również kuszących odcieni GlammaMia! Mimo że w paznokcie wciera się je tak samo, efekt końcowy stylizacji będzie zupełnie inny, ponieważ kolor ulegnie całkowitej zmianie!

Chcesz poznać wszystkie ozdoby do paznokci, które mamy w swojej ofercie? Sprawdź koniecznie nasz wcześniejszy artykuł i obejrzyj VLOG z bardzo treściową prezentacją!

Glammer Flex i inne glammery - jak je aplikować?

Zasada aplikacji glammerów jest banalnie prosta. Trzeba pamiętać o jednej zasadzie w trakcie aplikacji tych szczególnych pyłków do paznokci. Należy je wcierać w produkty pozbawione warstwy lepkiej.

Jeśli chcesz wetrzeć Glammer Flex w dowolnie wybrany lakier hybrydowy, najpierw zabezpiecz go topem bez warstwy inhibicyjnej - Tip Topem czy też Dry Topem. Utwardź produkt w lampie i pyłek aplikuj tuż po wyjęciu dłoni z urządzenia (top powinien być jeszcze ciepły).

Glammer Flex najlepiej aplikować palcem lub aplikatorem zakończonym miękką gąbeczką. Aby mieć pewność, że glammer został wtarty idealnie, wykonuj dość szybkie, okrężne ruchy. Nadmiar pyłku odpyl miękkim pędzlem - idealnie sprawdzi się tu nasz niezastąpiony Cupcake Brush.

Teraz przyszedł czas na zabezpieczenie zdobienia. Ponownie możesz sięgnąć po kultowy Tip Top bez warstwy lepkiej. Możesz wymienić go również na top idealny do misternych, delikatnych ozdób do paznokci, czyli Wet Look.

Jeśli sięgnęłaś po Wet Look, pamiętaj, aby usunąć z niego warstwę lepką Cleanerem Shea Super Shine Effect. Chcesz zwiększyć efekt błysku? Każdy paznokieć wypoleruj dodatkowo suchym wacikiem - Twoja subtelna, połyskująca stylizacja właśnie jest gotowa!

Opublikowano:

30.06.2022

Zaktualizowano:

06.11.2023