Formy do paznokci - poznaj wszystkie szablony do przedłużania Indigo

Czym różnią się od siebie poszczególne formy do paznokci z oferty Indigo? Jak z nich korzystać? W najnowszym odcinku na naszym youtubowym kanale znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o szablonach do przedłużania paznokci.

Szybkie i łatwe przedłużanie paznokci z formami Indigo

Nasze formy do przedłużania paznokci zostały stworzone tak, by ułatwiać i przyspieszać Twoją pracę - zarówno salonową, jak i tą związaną z tworzeniem awangardowych stylizacji. Przed wprowadzeniem szablonów do sprzedaży, przez wiele miesięcy testowaliśmy je wraz z wymagającym gronem naszych instruktorek, by mieć pewność, że oddajemy w Wasze ręce produkt idealny. Co sprawia, że nasze formy są tak praktyczne?

  • odpowiednia elastyczność - dzięki której idealnie dopasujesz formę do kształtu naturalnej płytki;
  • mocny klej - który gwarantuje, że forma nie rozklei się w trakcie pracy;
  • wyraźne łuki pomocnicze ułatwiające budowę szkieletu o idealnej długości i kształcie;
  • skrzydełka o ostrych (nie zaokrąglonych) krawędziach, które pomogą Ci zadbać o zachowanie symetrii podczas podkładania form.

Rodzaje szablonów do paznokci Indigo

W ofercie Indigo znajdziesz 4 rodzaje form o różnej wielkości i przeznaczeniu, wykonane z różnych materiałów: 

Zobacz video i poznaj je wszystkie, by wiedzieć, jak najlepiej wykorzystać ich właściwości w swojej codziennej - i niecodziennej - pracy. Przyspiesz czas wykonywania salonowych przedłużeń i ułatw sobie proces tworzenia awangardowych stylizacji.

Jak wybrać odpowiednie formy do paznokci?

Dobór odpowiedniej formy zależy od wielu czynników. Budowa paznokcia, rozmiar przedłużenia, kształt stylizacji - to tylko niektóre z nich. W filmie znajdziesz cenne wskazówki dotyczące doboru i podkładania form m.in. w przypadku przerośniętego hyponychium. Dowiesz się również, z jakich szablonów korzystać, tworząc salonowe i awangardowe kształty.

By być na bieżąco z nowymi odcinkami na kanale Indigo, nie zapomnij nas zasubskrybować. Co czwartek czekamy na Ciebie z kolejną porcją profesjonalnej wiedzy i paznokciowych inspiracji. Sprawdź koniecznie!

Opublikowano:

18.08.2022

Zaktualizowano:

08.11.2023