Folie transferowe ze wzorami – szybki transfer do świata nail artu!

Na pewno bardzo dobrze znasz folie ze wzorami – w końcu to one przychodzą na ratunek, gdy chcesz ekspresowo ozdobić paznokcie. Gdy brakuje Ci czasu, nie musisz rezygnować z oryginalnych stylizacji. Mamy dla Ciebie nowości, dzięki którym Twoja praca stanie się nie tylko szybsza, ale też bardziej kreatywna. Odkryj nowe folie transferowe ze wzorami – to jest Twój transfer do świata nail artu.

4 nowe wzory folii transferowych ze wzorami

Do tej pory folie transferowe Indigo wyróżniały intensywne kolory – od klasycznego złota, biżuteryjnego srebra aż po elegancką fuksję czy zmysłową czerwień. Część kultowych folii pozwala uzyskać efekt pokruszonego szkła na paznokciach, więc teraz czas na nową generację tych wszechstronnych ozdób!

Folie transferowe ze wzorami aplikujesz dokładnie tak samo jak ich klasyczne odpowiedniki. Z naszymi nowościami masz za to odbity na paznokciach gotowy ornament. Wystarczy, że wcześniej przygotujesz podkład z dowolnie wybranego lakieru hybrydowego, bazy mineralnej lub coverowego żelu.

Nowe folie do paznokci kupisz w czterech wyjątkowych wzorach. Po kolorową ozdobę Street Art sięgnij, gdy masz ochotę na wielobarwne zdobienie w stylu nadruku graffiti. Kuszą Cię czarno-białe paznokcie z folią utrzymane w miejskiej stylistyce? W Twoim pakiecie ozdób nie może zabraknąć Nailspaper – szybkie zdobienie bez śladów farby drukarskiej masz gwarantowane.

Do tej pory brakowało Ci subtelnych alternatyw dla wyrazistych folii transferowych? Sięgnij po nową folię Lace, która zachwyca romantycznym, koronkowym wzorem. Od teraz nie musisz już obawiać się żmudnej pracy precyzyjnym pędzelkiem – wystarczy, że folię odbijesz na lepkiej warstwie, by cieszyć się tym subtelnym ornamentem (idealnym nie tylko w sezonie ślubnym!).

Ostatnia nowa folia Indigo to Discoteca, z którą jeszcze szybciej wprowadzisz na swoje paznokcie porcję imprezowego blasku. Subtelnie lśniące drobinki dodadzą rytmu także stonowanym stylizacjom.

Folie transferowe ze wzorami – odkryj ich zalety

Dlaczego w przyborniku każdej stylistki muszą znaleźć się folie do paznokci? Kochamy je za szybką pracę i efekty, jakie można uzyskać przy ich użyciu. To ozdoby niezbędne w salonie stylizacji paznokci, gdy chcesz przyspieszyć tempo wykonywanych usług, jednocześnie oferując klientkom stylowe zdobienia. Z foliami transferowymi polubią się również stylistki, które dopiero odkrywają świat nail artu i stopniowo rozwijają umiejętności.

Największą zaletą folii transferowych jest zatem ich prosta aplikacja – na lepką warstwę, klej do folii lub Paint Black Gel tak, by wykonać precyzyjne ornamenty. Gdy sięgniesz po folie na paznokcie ze wzorami, nie musisz jednak przejmować się malowaniem jakichkolwiek zdobień. Wybierasz swój wzór, odbijasz go na lepkiej warstwie i stylizacja jest gotowa.

Poznaj najważniejsze zalety folii transferowych:

*szybka praca;

*wielobarwne zdobienia;

*modne wzory;

*prosta aplikacja;

*urozmaicenie w pracy salonowej;

*ułatwienie dla początkujących stylistek.

Paznokcie z folią zachwycają precyzją wykonania, a Ty podczas pracy nie musisz obawiać się drżenia ręki, nierówno namalowanych linii czy rozmazanych kolorów. Odbitą folię transferową po prostu zabezpiecz dowolnie wybranym topem i zrób pierwszy krok, by wejść do świata nail artu.

Opublikowano:

21.08.2023

Zaktualizowano:

06.11.2023