Fioletowe paznokcie - bądź modna razem z Tres Lavendes

Uwielbiasz delikatny manicure oparty na pastelach? Sięgnij po naszą najnowszą mini kolekcję Lipstick Tres Lavendes. Znajdziesz w niej trzy kolory o różnym stopniu nasycenia - idealne, jeśli chciałabyś postawić na fioletowe paznokcie, ale do tej pory bałaś się, że może taki odcień jest zbyt… wyzywający! Rozbielone odcienie prezentują się niezwykle kojąco - sprawdź, który z naszych lakierów hybrydowych najbardziej Cię zachwyci! Przekonaj się również, co sprawia, że barwy przewodnie kolekcji Tres Lavendes pokochają w szczególności fanki lifestyle’owych nowinek!

Fioletowy manicure - wpisz się w trend Veri Peri

Każdy z lakierów w kolekcji Lipstick Tres Lavendes nawiązuje również do koloru, który wywołał niemałe zamieszanie w branży lifestyle’owej. Veri Peri - bo o nim mowa - to najmodniejszy odcień 2022 roku według Instytutu Pantone.

Ten fiolet z domieszką błękitu i czerwonych akcentów ma utożsamiać zupełnie nowy początek i tchnąć w nas nadzieję na piękniejsze, lepsze jutro. W końcu każdy potrzebuje dziś wytchnienia i marzymy, by złapać oddech po dwóch bardzo ciężkich latach. Nauczyliśmy się żyć w nowej rzeczywistości, a kolor pełen nadziei pozwala wyrwać się z marazmu i zapoczątkować ożywczą przemianę.

Kolekcja Lipsticks Tres Lavendes wykorzystuje moc barw tak, byś i Ty mogła otaczać się ich subtelną symboliką. Jesteś gotowa, by ją wykorzystać do kształtowania swojej rzeczywistości?

Kolekcja Lipstick - sposób na ultramodne, fioletowe paznokcie hybrydowe

Lavender Milk, Silly Lilly czy Hokus Krokus - to trzy bardzo subtelne, dziewczęce pastele, które dopełnią wiosenne oraz wczesnoletnie stylizacje. Fioletowe paznokcie dzięki nim nie muszą już kojarzyć się z ciemnymi, nieco mrocznymi lookami rodem z imprez halloweenowych.

Naszą mini kolekcję utożsamiamy z wiosenną aurą, gdzie słoneczna beztroska przeplata się ze świeżym powietrzem po burzy. Twórz gładkie stylizacje, dowolnie miksuj ze sobą kolory Tres Lavendes i zestawiaj je z innymi lakierami. Wielobarwne looki czekają właśnie na Ciebie!

Lavender Milk to najdelikatniejszy odcień z naszych najnowszych lipsticków o rozbielonym, mlecznym wykończeniu. Przywodzi na myśl apetyczne koktajle, które przynoszą odrobinę ochłody w pierwsze upalne, późnowiosenne popołudnia. Grzeczny, kojący i uniwersalny - kolor tak bezpieczny, że zakocha się w nim nawet miłośniczka najsubtelniejszego mani!

Silly Lilly jest z kolei nieco bardziej wyrazistą - ale wciąż pastelową - siostrą Lavender Milk. Doskonała towarzyszka wiosennych przyjemności i czerpania z życia pełnymi garściami! Razem z nią wysuń się spod miękkiego koca i ruszaj na energetyczny podbój świata. Fioletowe paznokcie w takim wydaniu pozwalają na odrobinę słonecznej beztroski - dlaczego z niej nie skorzystać?

Hokus Krokus ma najciemniejszy, chłodny odcień. Do jego stworzenia zainspirowały nas kwitnące łąki, pachnące bzy i majowe powietrze przesiąknięte słońcem, ciepłym deszczem i kwiatami. To synonim pełni wiosny, który od dzisiaj ozdobi również Twoje stylizacje!

Szukasz paznokciowych inspiracji? Sprawdź, jak wykorzystaliśmy kolekcję Lipstick Tres Lavendes w odcinku specjalnym, w którym gościliśmy Agnieszkę Grzelak!

Opublikowano:

28.04.2022

Zaktualizowano:

06.11.2023