Efekt marmuru na paznokciach - zobacz, jak zbudować kompletną stylizację w 1,5h

Jak myślisz, ile czasu potrzeba, by stworzyć budowany efekt marmuru na paznokciach? W kolejnym youtubowym odcinku wraz z Martą Rybicką-Sygnat udowadniamy, że z nowymi żelami Self Leveling możesz to zrobić w czasie standardowej wizyty. 

Efekt marmuru - ponadczasowy klasyk na paznokciach

Efekt marmuru to jedno z tych zdobień, które nigdy się nie zestarzeją. Możesz być na bieżąco z najnowszymi trendami, które przychodzą i odchodzą, by ustąpić miejsca kolejnym, jednak marmur to absolutny pewniak. Jest niezawodny nie tylko jeśli chodzi o efekt końcowy, ale i sposób wykonania - ze stworzeniem marmurkowych paznokci poradzi sobie nawet początkująca stylistka.

W najnowszym odcinku na youtubowym kanale Indigo prezentujemy jego konstrukcyjną wersję z wykorzystaniem samopoziomujących żeli Self Leveling Gels with Proteins. Zobacz, jak wykonać je krok po kroku:

Ekspresowa stylizacja z żelami Self Leveling

Do stworzenia szkieletu swojej stylizacji Marta - nie bez powodu - wykorzystała samopoziomujący żel Self Leveling With Proteins w odcieniu Clear i gęstości 120. Wartość ta oznacza, że produkt naprawdę wolno się poziomuje, co daje nam szansę na spokojną pracę bez obaw o zalane skórki. To dodatkowe ułatwienie dla stylistek, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z paznokciami i potrzebują nieco więcej czasu na staranne rozłożenie materiału. 

Kolejną zaletą produktów Self Leveling Gels with Proteins jest to, że nie musimy poświęcać dużo czasu na wyrównanie ich powierzchni. Pracując umiejętnie, bez trudu zbudujemy idealny górny łuk. Do wyrównania drobnych nierówności wystarczy tylko kilka ruchów mandrelem lub pilnikiem.

Oto pełna lista produktów wykorzystanych w odcinku:

Stwórz autorską mieszankę żeli i zbuduj niepowtarzalny efekt marmuru 

Tworząc efekt budowanego marmuru możesz poczuć się jak prawdziwa artystka. Sięgnij po paletkę, ulubione produkty, pędzel i… połącz je, by stworzyć własną, autorską mieszankę. Możesz być pewna, że Twoja stylizacja będzie niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Pamiętaj tylko o zachowaniu odpowiednich proporcji! W nagraniu znajdziesz szczegółowe wskazówki, dotyczące przygotowywania ozdobnych mieszanek na bazie żeli Self Leveling.

Gdy Twój autorski miks jest już gotowy pozostaje już tylko aplikacja nadbudowy. Tylko? Tak, tylko! Jak już wspominaliśmy, dzięki wyjątkowej konsystencji samopoziomujących żeli Indigo zbudowanie idealnych paznokci nie przysporzy Ci problemu. Po ich utwardzeniu wystarczy chwila piłowania, zabezpieczenie topem i… kompletna stylizacja z efektem marmuru gotowa! Nie wierzysz, że to takie proste? Zobacz koniecznie cały odcinek.

By być na bieżąco z kolejnymi filmami, pełnymi paznokciowych inspiracji, subskrybuj kanał Indigo Nails Polska i bądź z nami w każdy czwartek!

Opublikowano:

06.10.2022

Zaktualizowano:

08.11.2023