Builder Color Gels i Electro Princess – łap wakacyjne nowości

Od wakacyjnych szaleństw ciemnieje Ci przed oczami? Cóż, nasze nowości nie chronią przed omdleniem, ale w ich towarzystwie nie musisz bać się nudy. Poznaj Builder Color Gels, czyli kolorowe żele do paznokci oraz mocno świecące w ciemności Electro Princess. Soczyste mani na drinka w beach barze czy look godny królowej rejwów? Wybór należy do Ciebie, sprawdź!

Builder Color Gels – 7 kolorowych żeli do paznokci

Dobrze spakowana walizka czy nowe mani: co jest ważniejsze przed urlopem? Wiadomo, że my wybieramy paznokcie, chociaż umówmy się – w wakacyjnym ferworze chcemy zrobić je jak najszybciej (i przy okazji nie zapomnieć o zabraniu ulubionego bikini!).

Niestety, walizki za Ciebie nie spakujemy, ale mamy nowość, dzięki której soczystą stylizację żelową wykonasz zdecydowanie szybciej! Poznaj Builder Color Gels, czyli samopoziomujące, kolorowe żele do paznokci.

Czeka na Ciebie 7 neonów idealnych na wakacje. Wybieraj turkusowy żel samopoziomujący oraz błękit, jeśli chcesz zachwycać nie tylko nad lazurowym wybrzeżem. Lojalnie uprzedzamy, że fioletowe i różowe paznokcie żelowe zwiększają Twój apetyt i na soczyste mani, i na lody o smaku owoców leśnych.

Serwujemy też odpowiedniki orzeźwiających lemoniad – cytrynowej, grejpfrutowej, a także pomarańczowej. I najważniejsze: dzięki kolorowym żelom do paznokci jednocześnie malujesz i przedłużasz – prościej (i szybciej!) być nie może, prawda?

Nasycone odcienie Builder Color Gels to dopiero początek długiej listy zalet. Samopoziomująca formuła i średnio gęsta konsystencja produktów znacząco usprawnią budowanie idealnych kształtów. Po pierwsze – piłowanie ograniczasz do minimum, bo żele praktycznie same rozprowadzają się po paznokciach. Po drugie – pracując wybranym Builder Color Gelem z łatwością stworzysz idealny górny łuk oraz zmniejszysz ryzyko zalania skórek

Kolorowe żele do paznokci Indigo wykorzystuj w pracy salonowej, kiedy zależy Ci na szybkich lookach z efektem wow! A gdy działasz żelem i kolorem w jednym dodatkowo… oszczędzasz, bo wykonujesz jeden produkt zamiast dwóch! Nie musisz sięgać dodatkowo po lakier hybrydowy, bo każdy Builder Color Gel wyróżnia mocne krycie, więc stylizację wystarczy zabezpieczyć topem.

Przedłużaj, uzupełniaj i utwardzaj naturalną płytkę wybranymi żelami kolorowymi do paznokci. Twórz stylizacje, od których bije energia, a zaoszczędzony czas wykorzystaj na wakacyjne przyjemności i… pakowanie urlopowych walizek. ;-)

Świeć w ciemności z paznokciami Princess Electro

A co powiesz, by soczyste neony zamienić na coś jeszcze bardziej charakterystycznego? Sięgnij po Electro Princess, czyli nowe ozdoby do paznokci świecące w ciemności. Wybieraj spośród trzech drobin – zielonych, pomarańczowych oraz syrenkowych i twórz niepowtarzalne zdobienia:

Gdy w klubie gasną światła, a Twoje mani świeci w rytm Electro Princess, jedno jest pewne – po parkiecie nie przemkniesz niezauważona. Wystarczy, że przed imprezą wybrane drobinki zatopisz w nieutwardzonym żelu lub ułożysz na warstwie lepkiej produktu. Sama zdecyduj, jak mocno chcesz się wyróżnić – efekt princess na paznokciach pozwala na intensyfikowanie blasku.

Chcesz poznać sposób na szybką aplikację drobinek? Skorzystaj z naszego poradnika i obejrzyj VLOG, w którym zdradzamy krok po kroku, jak poprawnie wykonać princess nails. Nasza instruktorka dzieli się praktycznymi wskazówkami, a Ty tym razem sięgnij po Electro Princess i z ekscytacją czekaj, co wydarzy się po zmroku…

Opublikowano:

12.07.2023

Zaktualizowano:

06.11.2023