Boisz się kontroli? Wybierz kurs Sanepid

Czy wiesz, że Państwowa Inspekcja Sanitarna może przeprowadzić kontrolę w każdym salonie stylizacji paznokci? A czy masz świadomość, że wizyta urzędników nie zawsze jest zapowiedziana? Dlatego mamy dla Ciebie kurs Sanepid, dzięki któremu już zawsze będziesz dobrze przygotowana na kontrolę. Poznaj swoje prawa i obowiązki i przekonaj się, że prowadzenie bezpiecznego salonu stylizacji wcale nie jest trudne!

Czego dowiesz się z kursu o sanepidzie?

Kurs Sanepid podzieliliśmy na pięć części i każdą z nich poświęcamy jednemu, zagadnieniu. Wiemy, że na barkach przedsiębiorców spoczywa wiele obowiązków, a dostęp do informacji na temat funkcjonowania sanepidu bywa po prostu utrudniony. Dziś nikt nie dostaje konkretnych wytycznych, a gdy przychodzi kontrola, okazuje się, że niewiedza nie jest dobrym wytłumaczeniem.

Chcemy, byś poczuła wewnętrzny spokój i nie obawiała się spotkania z urzędnikami. W pierwszej części kursu Sanepid, wytłumaczymy Ci, czym zajmuje się Państwowa Inspekcja Sanitarna. Poznasz zasady funkcjonowania tej instytucji, a także dowiesz się, czy faktycznie umywalka zamontowana w toalecie jest… niezgodna z prawem.

Druga część kursu Sanepid to samo mięso. Analizujemy dosłownie wszystkie przepisy, które musi znać przedsiębiorca otwierający salon stylizacji paznokci. A okazuje się, że jest ich naprawdę dużo. Na czym polega reżim sanitarny? Dlaczego prawo techniczno-budowlane również Cię dotyczy? Jakie przepisy prawne związane z obszarem nawiązywania współprac musisz znać? Tego dowiesz się z kursu.

Trzecią część poświęcamy już kontroli Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Wytłumaczymy Ci - krok po kroku - jak zachowywać się podczas wizyty urzędników. W kursie czekają na Ciebie praktyczne porady, dzięki którym będziesz wiedziała, jak odwołać się od niekorzystnej decyzji. W końcu to, że PIS nałożyło na Ciebie karę, nie oznacza wcale, że była ona słuszna!

Informacje przekazane w kursie Sanepid to nie wszystko. My stawiamy również na wykorzystanie wiedzy w praktyce. W czwartej części pokazujemy więc, o czym musisz pamiętać, podczas przeprowadzania czynności sanitarnych w praktyce. Prawidłowo przeprowadzona dekontaminacja, sterylizacja i sprzątanie stylizacji to bowiem krok do sukcesu. My pokażemy Ci, co powinnaś zrobić, by Twój salon zachwycił urzędników.

Kurs Sanepid w piątej części także ma teoretyczno-praktyczny charakter. Tłumaczymy w niej, dlaczego każde działanie powinnaś mieć udokumentowane. Sprawdź, gdzie umieścić instrukcję BHP, czym jest KPO oraz czemu książka wprowadzającą dla pracowników stanie się Twoim buforem bezpieczeństwa.

Dla kogo jest kurs Sanepid?

Nieważne, czy dopiero planujesz otworzyć swój własny salon, czy może od wielu lat działasz w branży - kurs Sanepid przyda Ci się na każdym etapie. Po pierwsze - poznasz obowiązujące przepisy. Po drugie - dowiesz się, jak rozmawiać z sanepidem. I po trzecie? Będziesz świadoma swoich praw i obowiązków. Wszystkie informacje czekają na Ciebie w jednym miejscu - w kursie. Nie musisz martwić się, że o czymś zapomnisz lub że coś umknie Twojej uwadze!

  • Kurs ma wygodną formułę online - oglądasz go wtedy, kiedy chcesz.
  • Znajdziesz w nim wzory korespondencji oraz najważniejsze wytyczne prawne.
  • Informacje podajemy w formie czytelnych schematów.
  • Analizujemy przepisy.

I najważniejsze - kurs Sanepid prowadzi Magdalena Malaczyńska. Współwłaścicielka Indigo Nails od kilkunastu lat działa w branży beauty jako przedsiębiorczyni. Dziś dzieli się swoim doświadczeniem z Tobą, byś mogła w mądry, bezpieczny i świadomy sposób poprowadzić swoją firmę na szczyt.Sprawdź również inne kursy dostępne na platformie Indigo, dzięki którym już dziś zadbasz o zawodową przyszłość.

Opublikowano:

06.09.2022

Zaktualizowano:

06.11.2023