22.8.2018
Aktualności

Oscary branży kosmetycznej dla… Indigo!

by Indigo Nails
2 min. czytania
Jeszcze w maju informowaliśmy o tym, że Indigo będzie walczyć o Oscary w branży kosmetycznej, czyli nagrodę Prix de Beaute Cosmopolitan 2018. Dziś z dumą i ogromną satysfakcją możemy powiedzieć: And the Oscar goes to… Indigo! W prestiżowym plebiscycie o wieloletniej tradycji uznanie czytelniczek zdobyły baza proteinowa Indigo Protein Base oraz balsam z drobinkami złota Bloom Gold Home Spa.
Kryształowa statuetka, rozdawana w plebiscycie organizowanym przez magazyn Cosmopolitan już po raz dwudziesty, przyznawana jest w dwudziestu trzech kategoriach. W jednej z nich - Pielęgnacja paznokci zwyciężyła baza proteinowa Indigo Protein Base! To nie dziwi, bo baza proteinowa jest jednym z naszych flagowych produktów, co rusz zdobywającym kolejne laury i wyróżnienia (Kobieca Marka Roku 2018, Quality International, Glamour Glammies).
Z kolei Bloom Gold zyskał uznanie czytelniczek, jeśli chodzi o najlepszy produkt z kategorii Popularne kosmetyki do pielęgnacji ciała. Cieszymy się, że Bloom Gold dołącza do nagrodzonego „rodzeństwa” z gamy produktów Home SPA – wszak nie tak dawno informowaliśmy o przyznaniu nagrody Women’s Health Produkt Roku 2018 dla kremu Indigo Seventh Heaven. - Uwiódł nas zapachem, świetną wchłanialnością i wygodnym opakowaniem z pompką – tak uzasadniała wówczas swój wybór kapituła plebiscytu.
Bloom Gold nie tylko cudnie pachnie – ma intensywnie nawilżające i regenerujące właściwości. Poprawa wyglądu i  kondycji skóry zauważalna jest od  razu po pierwszym użyciu. Co ważne, konsystencja produktu sprawia, że produkt świetnie się rozprowadza i  szybko wchłania.
Uznanie czytelniczek i nagroda w plebiscycie o tak wielkiej renomie to dla nas ogromny zaszczyt i dowód na najwyższą jakość naszych produktów. Choć i tak nie ulega wątpliwości, że Indigo nie ma sobie równych!
Tagi
JUŻ 09.09.2018 – OGÓLNOŚWIATOWA PREMIERA NOWOŚCI OD INDIGO!

JUŻ 09.09.2018 – OGÓLNOŚWIATOWA PREMIERA NOWOŚCI OD INDIGO!

Mistrzostwa NailPro 2018: Team Indigo zdobył 16 nagród!

Mistrzostwa NailPro 2018: Team Indigo zdobył 16 nagród!