22.7.2016
Technika stylizacji

Naturalne przedłużenie paznokci

by Indigo Nails
3 min. czytania

W świecie Indigo zawsze dążymy do perfekcji, słuchając naszych klientek i spełniając na ich marzenia. Rzuciliśmy więc sobie wyzwanie stworzenia idealnej bazy hybrydowej dla słabych, zniszczonych paznokci.

Bazy, która byłaby w stanie odżywić i odbudować zniszczoną płytkę, wydłużyć trwałość lakieru hybrydowego, ułatwiać jego aplikację, a nawet przedłużyć paznokcie. Dodajmy jeszcze, że musi rozpuszczać się w Removerze...

Czy takie cuda istnieją? U nas wszystko jest możliwe!

Spełniając oczekiwania naszych klientek, stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju produkt - Protein Base®.

Musisz ją poznać!

KUP BAZĘ PROTEINOWĄ JUŻ DZIŚ

Baza Idealna

Baza Proteinowa to najtwardsza i najgęstsza z baz hybrydowych Indigo. Możemy ją porównać do miękkiego żelu, który bezpieczny dla paznokci i w 100% rozpuszczalny w acetonie.

Ta formuła sprawia, że baza ma rewelacyjną trwałość i bez problemu wytrzymuje na paznokciach nawet 6 tygodni!

Co więcej, dzięki bardzo dobrej twardości, Protein Base znakomicie nadaje się do przedłużania paznokci (o ok. 3 mm). Ta opcja jest szczególnie polecana osobom, które nie są przekonane do stosowania tradycyjnych metod, takich jak żel czy akyl, których nie rozpuścimy za pomocą Removera.

Dzięki tej bazie w szybki sposób możemy wyrównać, nadbudować i przedłużyć płytkę paznokcia, modelując krzywą C. Gęsta, samopoziomująca się konsystencja, ułatwi nam uformowanie idealnego kształtu.

Możemy również użyć tego produktu do naprawienia złamanego paznokcia. W ten sposób uratujemy nasz manicure, a przedłużony paznokieć nie będzie będzie się odróżniał od pozostałych.

Ponadto, dzięki Protein Base będziemy w stanie w łatwy i zdrowy sposób zapuścić nasze naturalne paznokcie. Wystarczy, że utwardzimy je dwoma warstwami bazy (bez konieczności nakładania koloru) i będziemy uzupełniać ją w miarę pojawiania się odrostu. Nasza płytka stopniowo wydłuży się, a paznokcie staną się znacznie twardsze. Jest to świetna opcja dla osób obgryzających paznokcie ;)

Nasza baza ma magiczną moc. To dzięki niej możliwie jest zrekonstruowanie paznokcia - odżywienie i odbudowanie naturalnej płytki, wyraźne wzmocnienie jej i przywrócenie zdrowego wyglądu.

Ponadto Baza Proteinowa doskonale chroni nasze paznokcie przed urazami mechanicznymi i zabezpiecza przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych... Czego chcieć więcej?

Aplikacja

Protein Base nakładamy jak standardową bazę. Jeśli chcemy nadbudować płytkę paznokcia na szablon do przedłużania, pierwsza warstwa powinna być cieńsza. Po utwardzeniu w lampie, nakładamy drugą, budującą warstwę, która pozwoli ukształtować idealną krzywą C.

Następnie możemy ją delikatnie opiłować i położyć hybrydę lub też zostawić paznokcie z samą bazą. Będziemy wtedy mogły malować je klasycznymi lakierami :)

Czaisz bazę?

Jeśli nie, zobacz koniecznie nasz tutorial!

Tagi
Pielęgnacja skórek wokół paznokci - porady i produkty

Pielęgnacja skórek wokół paznokci - porady i produkty

Przedłużanie paznokci hybrydą - krok po kroku

Przedłużanie paznokci hybrydą - krok po kroku