10.5.2018
News

Glammies 2018 x Indigo

by Indigo Nails
2 min. czytania

W tym roku już po raz czwarty magazyn „Glamour” ogłosił plebiscyt Glammies. Do udziału w nim zgłosiło się kilkaset firm, a redakcja przetestowała setki produktów, by wybrać najlepsze kosmetyki oraz produkty urodowe minionego roku w jednej z 20 kategorii!

Baza Proteinowa Protein Base Removable Indigo została wyróżniona przez redakcję miesięcznika „Glamour” w kategorii NAJLEPSZE LAKIERY DO PAZNOKCI. To już kolejne wyróżnienie dla tego produktu. Baza pozwala zapomnieć o problemie słabych, rozdwajających i łamiących się paznokciach.

Baza Proteinowa Indigo spełnia wiele funkcji. Położona cienko na paznokieć stanowi idealną bazę pod hybrydę i wyeliminuje ryzyko odpryskiwania lakieru. Jeśli wygląd paznokci jednak nie jest idealny (rosną ku górze lub mają nierównomierną powierzchnię) może nam posłużyć do nadbudowania paznokcia i stworzenia idealnej krzywej C. Dodatkowo okaże się pomocna w przypadku kobiet, którym trudno jest utrzymać długą, naturalną płytkę paznokciową. Jeśli zabieg będziemy stosować przez kilka miesięcy, uda nam się w naturalny sposób wydłużyć oraz wzmocnić paznokcie dzięki działaniu produktu! Baza może się okazać pomocna także kiedy chcemy skorygować powstały ubytek lub przedłużyć wolny brzeg do 3 mm.

Odpylony i dokładnie oczyszczony paznokieć zbudowany z bazy proteinowej stanowi perfekcyjny podkład dla stylizacji kreowanych przez wybitnych Instruktorów i Stylistów Indigo! Po więcej inspiracji idealnie wpisujących się w aktualne trendy na wiosnę i lato zajrzyj tutaj.

Tagi
The Wedding manicure - check out the hottest trends!

The Wedding manicure - check out the hottest trends!

Golden INDIGO MASTER TEAM

Golden INDIGO MASTER TEAM