11.8.2020
Błyszczące paznokcie z pyłkami Flame Effect
Technika stylizacji

Błyszczące paznokcie z pyłkami Flame Effect

by Indigo Nails
2 min. czytania

Nowe pyłki do zdobień Flame Effect to drobne, połyskujące płatki, które zaskakują wyjątkową lekkością i zachwycają nieregularnym kształtem. Właśnie dlatego idealnie sprawdzają się jako subtelny dodatek do zdobień – zarówno tych delikatnych, jak i tych „na bogato”. Zaaplikowane na całą płytkę, płatki Flame pozwalają uzyskać efekt nierównej, błyszczącej tafli, która dodaje stylizacji wyjątkowego charakteru. Designerki Indigo doskonale wiedzą, jak to wykorzystać! Przekonaj się sama.

Nenony, neony i jeszcze więcej blasku

A gdyby tak do neonowych stylizacji dodać jeszcze więcej blasku? Jesteśmy zdecydowanie na tak.  Pyłki Flame Effect, przez swój zadziorny, nieregularny charakter, idealnie prezentują się w towarzystwie wyrazistych odcieni kolekcji Fluomania. Delikatnie posyp pyłkiem neonową powierzchnię albo pokryj pyłkiem jeden, wybrany paznokieć. By podkreślić kontrastową fakturę pyłków, na pozostałych paznokciach możesz zastosować matowy top Super Matte. Etekt WOW gwarantowany!

Połyskujące zwierzęce wzory na paznokciach

Dzięki nieregularnym kształtom pyłki Flame Effect doskonale odnajdą się również w uwielbianych przez wiele klientek zwierzęcych wzorach. Lamparcie cętki w wersji glamour? Jak najbardziej! Posyp je delikatnie płatkami Flame i gotowe!

P.S. Nie zapomnij o neonowym akcencie.

Kropka nad i delikatnych stylizacji

A co z miłośniczkami delikatnych zdobień? Będą zachwycone! Dodaj odrobiny blasku do ich ulubionych nudziaków i pasteli – dzięki pyłkom Flame zyskają oryginalny charakter, nie tracąc dziewczęcej lekkości i subtelności. To również sposób na ekspresowe zdobienie z wykorzystaniem coverowych baz 3w1, np. Whitemin Base lub Mineral Base.

Pomysłów na oryginalne zdobienia z wykorzystaniem pyłków Flame Effect szukaj również na naszych profilach społecznościowych: YouTube, Instagram, Facebook i Pinterest.

Piękne paznokcie ślubne – szybkie zdobienie z Pixel Effect i cyrkonią – Krok po Kroku

Piękne paznokcie ślubne – szybkie zdobienie z Pixel Effect i cyrkonią – Krok po Kroku

Jak przedłużyć złamany paznokieć hybrydą?

Jak przedłużyć złamany paznokieć hybrydą?