Szkolenie Podstawowe Gelastic Migdał & Owal & Kwadrat

Szkolenie podstawowe z zakresu stylizacji paznokci metodą akrylożelową jest skierowane do osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją paznokci i poznać 3 najpopularniejsze kształty salonowe - czyli: migdał, owal i kwadrat.

Po zapisaniu się na kurs, otrzymasz opracowany przez Instruktorów Indigo zestaw materiałów szkoleniowych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, chorób paznokci oraz metod wykonywania stylizacji (w wersji krok po kroku). Wszystkie otrzymane teksty pomogą w utrwaleniu zdobytej na szkoleniu wiedzy.

Podczas tego szkolenia zdobędziesz podstawową wiedzę, niezbędną do rozpoczęcia pracy jako profesjonalny Stylista Paznokci. Dowiesz się, jak zadbać o miejsce pracy, zapewniając bezpieczeństwo sobie i swoim Klientkom. Na początku Instruktor najpierw omówi przesłane materiały oraz odpowie na związane z nimi pytania. Następnie przedstawi Ci budowę naturalnego paznokcia, objaśni specjalistyczną nomenklaturę, szczegółowo opowie o produktach i preparatach pomocniczych potrzebnych do wykonania stylizacji paznokci metodą akrylożelową z użyciem systemu Gelastic.

Po zakończeniu części teoretycznej przyjdzie czas na praktykę. Poznasz skuteczną metodę dopasowywania szablonu/formy do kształtu naturalnych paznokci, a także odpowiedniego dopasowania form Dual. Następnie wykonasz przedłużanie paznokci w 3 kształtach salonowych. Nauczysz się także jak poprawnie aplikować kolor oraz jak w prosty sposób namalować frencha.

Poznasz również techniki piłowania i pracy z frezarką oraz przeprowadzisz zabieg usuwania przedłużonych paznokci.

Na koniec szkolenia przyjdzie czas na krótki egzamin pisemny ze zdobytej wiedzy na szkoleniu oraz informacji przesłanych mailowo. Na podstawie egzaminu wydany zostanie Certyfikat Gelastic Basic Almond& Oval & Square Course.

Szkolenie
Poziom 4
4 dni po 5 godzin
Międzynarodowy certyfikat indigo
Szkolenie
Poziom 4

Szkolenie Podstawowe Gelastic Migdał & Owal & Kwadrat

Otrzymasz międzynarodowy certyfikat
Szkolenia grupowe w maksymalnie 6 osób