Monika Szurmiej-Tutaj - główne zdjęcie

Monika Szurmiej-Tutaj

Gryfów Śląski
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

4 zdobytych medali

Zawodowo stylizacją paznokci zajmuję się od 2003 roku. Jestem dyplomowaną stylistką paznokci w technice żelowej, akrylowej i artowej. Przez lata doszło dużo więcej szkoleń technicznych jak i Artowych. Ale moja przygoda z paznokciami rozpoczęła się znacznie wcześniej. Wyobraźcie sobie niespełna 15-letnią dziewczynę z milionem pomysłów w głowie i ogromną kolekcją lakierów, z których w domowym zaciszu tworzyła przeróżne kompozycje na tipsach, zakupionych w okolicznym kiosku. To właśnie JA! Wtedy postanowiłam, że moje życie będzie związane z paznokciami i że to w tej dziedzinie będę najlepsza. Uczęszczając do szkoły kosmetycznej, podczas szkoleń, poznałam metodę żelową i akrylową - i to była miłość od pierwszego wejrzenia. Doskonale pamiętam mój pierwszy zestaw do stylizacji i zapał z jakim robiłam paznokcie moim bliskim i koleżankom. 

Tworzenie stylizacji pozwalało mi poczuć się artystką - mogłam wyrazić swoją osobowość, pokazać swoje wnętrze i emocje. Dziś, moja praca to nie tylko zawód, to pasja, która umożliwia mi spełnianie siebie.

Po 11 latach pracy w zawodzie stylistki moja twórczość została dostrzeżona przez markę Indigo. Od tego momentu wszystko potoczyło się już bardzo szybko - dostałam propozycję dołączenia do Teamu Indigo, a następnie przeszłam cykl szkoleń przygotowujących do roli instruktora. Dodatkowo w 2015 roku, jeszcze jako Young, zostałam zaproszona na mistrzostwa Nail Art Poland jako Juror w kategoriach: Pink & White, Manicure Hybrydowy i Nail Art. To wydarzenie było dla mnie nie tylko ogromnym wyróżnieniem, ale także kolejnym, niezwykle istotnym doświadczeniem. Moje pierwsze medale zdobyłam już w 2016 roku na mistrzostwach organizowanych w Polsce i za granicą. 

Szkolę od 2015 roku. W roli Szkoleniowca staram się być w pełni pomocna i odpowiadać na każde pytanie. Szkolenia zawsze prowadzę skrupulatnie, a wiedzę przekazuję w sposób wyczerpujący i satysfakcjonujący zarówno moje Kursantki, jak i mnie. Staram się dawać z siebie jak najwięcej. Każdego roku do szkolenia podstawowego przystępuje około 100 Kursantek/Kursantów. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również doszkolenia z metody żelowej i hybrydowej, które przyciągają około 150 osób rocznie. Niezwykle popularne są także  szkolenia ze zdobień, na których każdego roku pojawia się 150-200 Kursantek/Kursantów. 

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Studio Paznokci Fashion Nails
Monika Szurmiej - Tutaj

ul. Wojska Polskiego 55 59-620 Gryfów Śląski +48 570926366

Osiągnięcia

4 Zdobytych medali

NailPro 2016 Sofia Top Team
Nailympion 2016 Winner of the Winners
Nail Cup Master 2016 Gdańsk 1 miejsce Pink & White żel 1 miejsce Salon Nails

Biografia

Na przestrzeni lat chęć szkolenia, przekazywania wiedzy, a przede wszystkim zarażania innych moją pasją, doprowadziła mnie do otwarcia kolejnych Punktów Szkoleniowych w trzech miastach Dolnego Śląska - w Gryfowie Śląskim, w Bolesławcu i w Jeleniej Górze. W każdym z nich powstał również sklep Indigo, dzięki czemu każda z moich kursantek ma łatwy dostęp do najwyższej jakości produktów. Punkty dystrybucji słyną z miłej atmosfery oraz profesjonalnej, pomocnej obsługi.

Przyjeżdżają do mnie Kursantki i Kursanci nie tylko z całej Polski, ale także z Europy i muszę przyznać, że robią to z przyjemnością. Uwielbiam przekazywać im ogromną dawkę wiedzy w atmosferze życzliwości i dobrej zabawy. Zawsze staram się obudzić w moich podopiecznych artystyczną duszę, aby mogli poczuć ogromną satysfakcję i pełne spełnienie z wykonanej pracy. Chcę być dla nich motywatorem i wzorem do naśladowania. Nie jestem w stanie opisać słowami uczucia, gdy Kursantki/Kursanci na moich oczach rozwijają skrzydła i otwierają swoje pierwsze wymarzone salony. Napawa mnie to wielką dumą, ale także przywołuje obrazek mnie samej sprzed 17 lat...