Ewa Smyczek - główne zdjęcie

Ewa Smyczek

Żory
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

5 zdobytych medali

„Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko trudne do wykonania” to moje ulubione powiedzenie. Ciężką pracą i poświęceniem oraz upartością spełniłam swoje marzenie o uzyskaniu tytułu Instruktora Indigo, firmy, która pokochałam od pierwszego wejrzenia na targach Beauty Forum w Warszawie.

Stylizacją paznokci zajmuje się od ponad 10 lat, a od 2014 roku zaczęłam się intensywnie szkolić pod czujnym okiem instruktorów Indigo. Stylizacja paznokci to moja życiowa pasja i dzięki niej odkryłam w sobie duszę artysty. Uwielbiam piłować paznokcie - to sprawia, że się relaksuję. 

Cierpliwa oraz z indywidualnym podejściem do klienta potrafię sprostać każdemu wyzwaniu.

Kolejny cel to podium na mistrzostwach! Jeśli coś sobie postanowię to muszę to zrealizować bo przecież nie ma rzeczy niemożliwych! Szkolenia prowadzę w Żorach oraz w Centrum Szkoleniowym Indigo by Marcelina Dudek. 

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Ewa Smyczek

ul. Folwarecka 8 44-240 Żory +48 789075205

Osiągnięcia

5 Zdobytych medali

Nailympia 2019 Tallinn 3 miejsce Sztylet
Nails Olimpic Show 2019 Sofia 2 miejsce Gel Polish 3 miejsce Salon Nails
Nailympion 2019 3 miejsce Stiletto Nail Art 3 miejsce Salon Style French

Biografia

Mam 33 lata. Jestem absolwentką liceum ogólnokształcącego o profilu biologiczno-chemicznym nr 5 w Rybniku. Zdałam egzamin państwowy na Technika Usług Kosmetycznych w 2006 roku. Od tego czasu sukcesywnie szkolę się w zakresie stylizacji paznokci oraz kosmetyki. Od 2016 r. prowadzę swoją działalność w branży kosmetycznej, a w grudniu 2018 r. dołączyłam do elitarnego grona Instruktorów Indigo. Jestem 5-krotną medalistką w stylizacji paznokci.