Magdalena Sawica - główne zdjęcie

Magdalena Sawica

Manchester
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

2 zdobytych medali

Nigdy nie sądziłam, że stylizacja paznokci stanie się moją największą pasją. W 2007 roku podjęłam decyzję, aby spróbować swoich sił w branży. Początki nie były łatwe, a jednak uparcie dążyłam do osiągania moich (małych wówczas) celów. Moje motto życiowe - „Chcieć to móc” - pomogło mi w najtrudniejszych momentach i doprowadziło mnie do realizacji moich marzeń. Stale się rozwijam, podnosząc swoje kwalifikacje i stawiając przed sobą kolejne wyzwania.

Jako stylistka kocham zarówno akryl jak i żel, jednak to właśnie french konstrukcyjny skradł moje serce. Piękno upatruję w minimalizmie, kocham minimalistyczne zdobienia, które swoim pięknem podkreślają techniczne aspekty pracy. 

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Magdalena Sawica

Water street 1 M24 5UG Manchester +44 7472103491

Osiągnięcia

2 Zdobytych medali

Professional Beauty 2019 Manchester 1 miejsce Soak off 2 miejsce Salon Nails

Biografia

Jako Instruktor zawsze motywuję Kursantki do sięgania po swoje marzenia oraz realizacji wyznaczonych celów. Podczas szkoleń zwracam szczególnie uwagę na nieustanne dążenie do perfekcji - to właśnie chęć jej osiągnięcia będzie docelowo motywować Was do działania. Lubię pracować z ludźmi, poznawać nowe osobowości i dzielić się swoją pasją. Startując w Mistrzostwach czuję się spełniona, a moje osiągnięcia są największą rekompensatą ciężkiej pracy.