Dominika Satro - główne zdjęcie

Dominika Satro

Great Manchester
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

8 zdobytych medali

Myślę, że wszyscy znamy żarty na temat teściowej i jak to utrudnia nam życie. Ja natomiast muszę swojej podziękować, ponieważ to właśnie dzięki Niej zaczęła się moja przygoda z paznokciami. To właśnie od swoich przyszłych teściów (wtedy jeszcze tego nie wiedziałam) w prezencie na imieniny otrzymałam swój pierwszy zestaw do stylizacji paznokci, więc tak na prawdę swoją przygodę z paznokciami rozpoczęłam będąc jeszcze nastolatką. 

Stylizacja paznokci zawsze była częścią mnie. Jednak nie do końca planowałam przyszłości w tym kierunku. Z wykształcenia jestem mgr Architektury oraz Inżynierem Architektury i Urbanistyki. 

Dopiero jednak po ślubie 4 lata temu tuż przed wyprowadzka z kraju postanowiłam postawić wszystko na jedna szalę i związać się typowo z profesją beauty. Latem 2015 roku odbyłam swoje pierwsze szkolenia i wraz z dyplomami opuściłam kraj. Poleciałam do Wielkiej Brytanii szukać  pracy w swoim wyuczonym zawodzie, niestety po kilku miesiącach rozczarowania postanowiłam urzeczywistnić swój Plan „B”, którym zawsze były paznokcie. I tak dzień za dniem realizuje się w pracy z klientkami, podnoszę swoje kwalifikacje i uparcie dążę do urzeczywistnienia swojego marzenia- otwarcia własnego salonu w Manchester’ze. Wierzę, że moje ambicje i wytrwałość wkrótce zaowocują.  

Jestem troszeczkę zwariowaną i głośną osobą, którą czasami trudno przystopować, ale za to nie boję się nowych wyzwań.

Swoje dotychczasowe plany, które sobie zaplanowałam już udało mi się osiągnąć są nimi między innymi uczestnictwo w Indigo Young Team’ie oraz możliwość wzięcia udziału w mistrzostwach. Nie zwalniam jednak tępa i zamierzam stawiać przed sobą kolejne cele. Myślę, że dzięki niezastąpionej  pomocy Indigo Nails Lab będę mogła się dalej kształcić i rozwijać swoją pasję, którą jest stylizacja paznokci by stawać się jeszcze lepszą w tym co robię. 

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
DStudio Nails & Lashes
Dominika Satro

222a Monton Road, M30 9LJ Eccles Great Manchester

Osiągnięcia

8 Zdobytych medali

Nailympia 2019 London 1 miejsce Runway Nails
Inja Nails Profs 2019 Marsylia Winner of the Winner Trophy 1 miejsce Salon Trend Gel Manicure 1 miejsce Traditional Gel Manicure 1 miejsce Babyboomer 1 miejsce Salon French Style 1 miejsce Team Trophy 3 miejsce Mix Media Box