Monika Rola - główne zdjęcie

Monika Rola

Bielawa, Świdnica
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

2 zdobytych medali

Stylizacją paznokci zajmuję się od 2006 r. Przez długi czas traktowałam to jako chwilowe zajęcie, i sądziłam, że powinnam zająć się czymś bardziej "poważnym". Na szczęście, za każdym razem, gdy obrałam inną drogę, to zawsze wracałam do paznokci z większą miłością i mądrzejsza o życiowe doświadczenia. Teraz jestem pewna, że poświęcenie się stylizacji paznokci, to był dobry wybór. Stale się rozwijam, nigdy nie poddaję i wyznaczam kolejne cele do osiągnięcia.

W swojej pracy stawiam na dokładność. Dbam o szczegóły, poprawność techniczną i detale w zdobieniach. Przez lata pracy zawsze mi czegoś brakowało... tego koloru, tej odpowiedzi na nurtujący problem. Moje poszukiwania doprowadziły mnie do Indigo! Do moich pierwszych instruktorek Eweliny Fedorowicz i Anny Michałowskiej. Od tamtych warsztatów Nail Art wszystko się zmieniło. Zaczęłam odkrywać nowe techniki zdobień i uzupełniać braki techniczne. Totalnie zakochałam się w produktach Indigo.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
De Beaute
Ewelina Fedorowicz

ul. Siostrzana 7A 58-100 Świdnica +48 732998564

De Beaute
Ewelina Fedorowicz

ul. Gen. Grota Roweckiego 8D 58-260 Bielawa +48 721630135

Osiągnięcia

2 Zdobytych medali

Viva Nail Cup 2020 Poznań Team Trophy
NailPro 2019 Warszawa 1 miejsce On My Own Novice

Biografia

Cykl szkoleń, warsztatów i ciągłych ćwiczeń został doceniony przez Marcelinę Dudek, która zaprosiła mnie do swojego Teamu Young UK. Jak wspominałam, w życiu szukałam swojej drogi. Powróciłam do Polski, program Young Team ukończyłam szkoląc się u mojej instruktorki - Eweliny Fedorowicz.

Bycie stylistyką to coś, co oprócz mojej rodziny, daje mi w życiu siłę i napędza do działania. Bezustanny rozwój i kontakt z ludźmi sprawiają, że coraz lepiej poznaję samą siebie. Opowiadając niedawno nowo poznanej osobie o swoim zawodzie usłyszałam, że muszę być "świeża", ponieważ mówię z wielką fascynacją. Było to dla mnie kolejne potwierdzenie tego, że jestem we właściwym miejscu. Jako Instruktor Indigo zamierzam tę miłość przekazywać wszystkim kursantkom.