Paulina Porębska - główne zdjęcie

Paulina Porębska

Nowy Targ
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

4 zdobytych medali

Stylizacją paznokci zajmuje się od 2015 roku. Moja przygoda ze stylizacją paznokci zaczęła się bardzo dynamicznie. Od pierwszego szkolenia wiedziałam, że jest to moja miłość i niesamowita pasja. W październiku 2016 roku, dzięki ciężkiej pracy, dużej ilości szkoleń u największych Mistrzów i wielu godzin poświęconych na ćwiczenia  zostałam Instruktorem Indigo Nails. Od tego czasu czuje się całkowicie spełniona zawodowo. Uwielbiam dzielić się z Wami wiedzą i obserwować jak rozwijacie  skrzydła.  

Uwielbiam każdą technikę stylizacji paznokci. Kocham w swojej pracy to, że mam nieograniczoną możliwość kombinacji i jedyne, co może mnie ograniczać, to moja wyobraźnia. A na jej braki zdecydowanie nie mogę narzekać.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Nailla
Paulina Porębska

ul. Orkana 12A 34-400 Nowy Targ +48 788353347

Osiągnięcia

4 Zdobytych medali

Nailympion 2018 Madryt 2 miejsce Stiletto Nail Art First Timers 2 miejsce French Sculptured Gel First Timers 3 miejsce Salon Trend Gel Manicure First Timers 3 miejsce Design Sculpture First Timers

Biografia

W 2018 roku pierwszy raz wzięłam udział w Mistrzostwach Stylizacji Paznokci Nailympion Competition Spain. Każe kolejne mistrzostwa to ogromna dawka emocji, ale i wielka satysfakcja z osiągniętych wyników. To ona napędza mnie każdego roku do podejmowania wyzwań i przekraczania własnych limitów.