Karolina Opalińska - Rogula - główne zdjęcie

Karolina Opalińska - Rogula

Częstochowa
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

7 zdobytych medali

Instruktorem Indigo zostałam w październiku 2018 roku. Od dziecięcych lat uwielbiam rysować i to właśnie dzięki zdobieniom odnalazłam się w kreatywnym świecie stylizacji paznokci. Dużo czasu poświęciłam na doskonalenie swoich prac, ponieważ bez perfekcji w technice, nawet najciekawsze zdobienie traci swój blask. Lubię poszerzać swoją wiedzę oraz podejmować nowe wyzwania. Z natury jestem osobą ciepłą, wymagającą, dokładną i bardzo cierpliwą. Na szkoleniach zawsze dbam o dobrą atmosferę oraz wysoki, satysfakcjonujący poziom.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Mini Mani
Karolina Opalińska

ul. Jasnogórska 15 13 42-202 Częstochowa +48 669352704

Osiągnięcia

7 Zdobytych medali

Nailympion 2019 1 miejsce Stiletto Nail Art
Nailympia 2018 Londyn Winner of Winners Team Trophy: Indigo Young Team 1 miejsce Gel Tip & Overlay 1 miejsce Gel Sculptured 3 miejsce Gel Perfect Match 3 miejsce L&P Acrylic Perfect Match

Biografia

Z wykształcenia jestem magistrem kosmetologii, a studia ukończyłam na uczelniach: PWSZ w Nysie oraz WSF we Wrocławiu. W 2014 r. odbyłam swoje pierwsze szkolenie ze stylizacji paznokci, jednakże  to właśnie kolejne doszkolenia i warsztaty - głównie ze zdobień - sprawiły, że postanowiłam w tym kierunku się specjalizować i spełniać zawodowo! Moja kariera przebiegała dość intensywnie: prowadziłam salon mobilny, następnie stacjonarny, a w 2017 r. spełniło się moje marzenie i dołączyłam do Indigo Young Team. Aktualnie jestem Instruktorem Indigo oraz głównym dystrybutorem w Częstochowie.