Judyta Norberciak - główne zdjęcie

Judyta Norberciak

Tønsberg
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

Profesjonalnie stylizacją paznokci zajmuję się od 2015 roku. Moja miłość do Indigo zaczęła się od Seven Heaven i trwa po dzisiejszy dzień. Ceniąc profesjonalizm pod każdym względem oraz jakość produktów, wybrałam markę, dzięki której mogę pracować na najwyższym poziomie oraz podnosić swoje umiejętności, ucząc się od najlepszych w branży.

Paznokciami interesowałam się od zawsze, dzięki czemu hobby przerodziło się w pracę. A z każdym kolejnym szkoleniem, wiedziałam że jest to własnie to, co chcę robić w życiu.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Judyta Norberciak

Grev Wedels gate 6a 3111 Tønsberg +47 93920654

Biografia

Z wykształcenie jestem kosmetologiem. Bogatą wiedzę, którą zdobywałam również podczas licznych kursów, pragnę przekazywać dalej, podnosząc kwalifikacje kolejnych specjalistów. Konsekwentnie dążę do perfekcji i tak też podchodzę do przekazywania wiedzy. Każde szkolenie i każdą kursantkę traktuję indywidualnie i staram się, by wyniosła z niego jak najwięcej.

W 2017 roku dołączyłam do International Indigo Young Team i po wielu intensywnych szkoleniach oraz egzaminach zostałam Instruktorem.

Jestem pierwszym szkoleniowcem oraz wyłącznym dystrybutorem produktów marki Indigo Nails w Norwegii i z przyjemnością zapraszam Was do mojego indigowego świata.