Natalia Niechwiej - główne zdjęcie

Natalia Niechwiej

Kraków
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

4 zdobytych medali

Szkolenia prowadzę z dbałością o każdy szczegół z naciskiem na indywidualne podejście do każdej kursantki. Dokładam wszelkich starań, aby skrupulatnie przekazywać dotychczasowo zdobytą wiedzę każdej uczestniczce prowadzonych przeze mnie zajęć. Na szkolenia zapraszam do mojego Centrum Szkoleniowego Indigo w Krakowie. 

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Natalia Niechwiej

ul. Dąbska 18i LU1 31-572 Kraków +48 793952345 

Osiągnięcia

4 Zdobytych medali

Nailympia 2018 Londyn Team Trophy 1 miejsce Soak Off Gel Manicure 2 miejsce Gel Tip & Overlay 3 miejsce Gel Sculpture

Biografia

Przygodę ze stylizacją paznokci rozpoczęłam ponad 10 lat temu. Jako nastolatka malowałam klasycznymi lakierami paznokcie nieustannie próbując je ozdobić. Już wtedy wiedziałam, że będzie to mój sposób na życie, a ostatecznie przekonałam się o tym, kończąc swoje pierwsze szkolenia stylizacji paznokci w 2009 roku. 

Studiując kosmetologię, poszerzałam swoją wiedzę i umiejętności pracując w kilku flagowych salonach stylizacji paznokci w Krakowie. W 2013 roku udało mi się uzyskać tytuł licencjata kosmetologii. 

Moja miłość do Indigo rozpoczęła się w 2014 roku na pierwszym szkoleniu z Pauliną Walaszczyk. To właśnie Paulina pokazała mi inny wymiar szkoleń oraz stylizacji, w których bezpowrotnie się zakochałam. Następnie przeszłam szereg szkoleń u wielu instruktorów Indigo. Poprzez swoją determinację oraz upartość w dążeniu do celu postawiłam na Siebie i spełnianie swoich marzeń. 

Z początkiem 2017 r. udało mi się dołączyć do Indigo Young Team International gdzie pod okiem najlepszych instruktorów Indigo mogłam skrupulatnie poszerzać swoją wiedzę i rozwijać umiejętności. Jeszcze tego samego roku w listopadzie udało mi się otrzymać wymarzony tytuł Instruktora Indigo. 

Z początkiem 2018 r. udało mi się otworzyć moje wymarzone centrum szkoleniowe w Krakowie.