Agnieszka Mazur - główne zdjęcie

Agnieszka Mazur

Bełchatów
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

17 zdobytych medali

Pierwsze kroki w świecie stylizacji paznokci stawiałam oczywiście amatorsko. Poświęcałam setki godzin na ćwiczenia i tęsknie wzdychałam do prac stylistek, które stały się dla mnie autorytetami. Cała przygoda zaczęła się niecałe 8 lat temu, kiedy wykonałam swoją pierwszą stylizację. Uświadomiłam sobie wtedy, że nie chcę robić w życiu nic innego. W miarę upływu czasu realizowałam swoje marzenia, odbywając szereg przeróżnych szkoleń, które z jednej strony dużo uczyły, z drugiej uświadamiały, że jeszcze daleka droga przede mną.

Stawiałam sobie poprzeczkę wyżej i wyżej. Kolejnym marzeniem było uzyskanie tytułu Instruktora. Samozaparcie i wiara sprawiły, że udało mi się to osiągnąć. Wydawało mi się, że osiągnęłam szczyt szczytów. Jednak później okazało się, że najlepsze dopiero przede mną. Pewnego dnia zdecydowałam, że wezmę udział w Mistrzostwach Nail Design w Warszawie. Zdobyłam II miejsce w kategorii żel/akryl na tipsach. To był moment, który jak żaden inny uświadomił mi, że wybrałam właściwą drogę, a stylizacja paznokci jest moją miłością i metodą na życie. Zaczęłam zatem brać udział w większości organizowanych mistrzostw w Polsce.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Layla
Agnieszka Mazur

ul. Wojska Polskiego 5J 97-400 Bełchatów +48 883766330

Osiągnięcia

17 Zdobytych medali

Nail Cup Master 2017 Gdańsk 2 miejsce Pink&White Żel
Nailympia 2016 Londyn Team Trophy 1 miejsce Perfect Match 3 miejsce Reality Design
NailPro 2016 1 miejsce Salon Success żel Veteran 2 miejsce French Twist żel Veteran 2 miejsce Sculptured Nail żel Veteran 2 miejsce Perfect Match Veteran
NailPro 2015 Sosnowiec 1 miejsce Perfect Match Veteran 1 miejsce Perfect Match 3 miejsce Salon Success żel Veteran 3 miejsce Soak Off Application Manicure Veteran
Nails Olimpic Show 2015 Poznań 1 miejsce Pink & White klasyczny/żel 1 miejsce Manicure Hybrydowy
Beauty Forum 2014 1 miejsce Żel/Akryl na Tipsie
Nails Olimpic Show 2014 1 miejsce Pink & White klasyczny/żel
Beauty Forum 2013 2 miejsce Żel/Akryl na Tipsie

Biografia

Od początku moją ulubioną techniką jest french żel, zarówno techniczny, jak i salonowy. Nie ma dla mnie większej przyjemności niż „bawienie się” w każdy milimetr nowej stylizacji – co przenoszę na swoją codzienną pracę w salonie oraz szkolenia i warsztaty. Przeszkoliłam już wiele osób. Praca stylistki daje mi radość i szczęście. Po pierwsze robię to co kocham, a po drugie przekazuję wiedzę, która rozwija umiejętności moich Kursantek. Szkolę na rożnych poziomach. Uwielbiam widzieć, jak moim Kursantkom w trakcie szkolenia pojawia się ta tajemnicza iskierka w oku, wtedy wiem, że zaraziłam je swoją miłością do tej techniki.

Dzięki mojej ciężkiej pracy i szeregu osiągnięć dostałam szansę dołączenia do Mistrzowskiego Teamu Indigo Nails. Cały czas pragnę iść do przodu, wyznaczać sobie kolejne cele i realizować je krok po kroku każdego dnia. Szczytem moich marzeń jest wzięcie udziału w Mistrzostwach Świata w Las Vegas i do tego będę uparcie dążyć.