Martyna Bryzek - główne zdjęcie

Martyna Bryzek

ikona zaawansowania ikona zaawansowania ikona zaawansowania ikona zaawansowania Grand educator Warszawa
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

12 zdobytych medali

Bycie Instruktorem jest dla mnie życiową misją, do której podchodzę niezwykle poważnie. Stylizacja Paznokci jest dla mnie od zawsze ważnym elementem, która daje możliwość nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji . Moim celem jest być dla moich kursantek nie tylko ich Instruktorem , ale też mentorem, wzorem i przede wszystkim motywatorem.

Odkąd otrzymałam tytuł Educatora Indigo w 2015 roku, miałam zaszczyt wyszkolić już kilka tysięcy Stylistek i z dumą mogę pochwalić się ogromną rzeszą stałych kursantek , które są moim dowodem na to, że spełniam się w tej roli i właśnie dla nich mam dodatkowe ambicje stale się rozwijać i otwierać im drogę do kolejnych poziomów w naszej branży.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Martines
Martyna Bryzek

ul. Włodarzewska 53 1 02-384 Warszawa +48 733959959

Osiągnięcia

12 Zdobytych medali

Brabantse Kampioenschappen 2020 1 miejsce Poster 3 miejsce Mix Media Box
Nailympion 2019 3 miejsce Salon Trend Manicure
NailPro 2019 Warszawa 1 miejsce It’s all about the bling Master 1 miejsce Team Master
Nailympion 2019 1 miejsce Team
NailPro 2018 Warszawa NailArt trophy Nagroda publiczności
Professional Beauty 2018 Manchester 3 miejsce One Stroke tip box
Nailympia 2017 Londyn 1 miejsce Mix Media Boxed Art
Nailympion 2017 Madryt 3 miejsce Salon Trend Manicure Tip Art
Nailympia 2016 Londyn 1 miejsce Team 2 miejsce Mixed Media Boxed Art

Biografia

Mój opracowany na przestrzeni lat styl sprawił , że oprócz swojego Centrum Szkoleniowego w Warszawie , kilkanaście razy w roku szkolę również gościnnie w różnych miastach Polski , Europy a nawet już i za Oceanem. Ścisła współpraca z marką Indigo Nails dała mi możliwość zostania ekspertem produktów , dlatego zawsze mogę służyć radą w tej kwestii dla Stylistek. W związku z tym czynnie prowadzę fanpage na mediach społecznościowych , grupę na Facebook’u, kanał na YouTube, publikacje w gazetach branżowych, prowadzenie pokazów, seminariów, live stream’ów, stylizacji podczas targów i wszystko to, co daje mi możliwość wspierania i rozwoju naszej branży. By godnie reprezentować zarówno siebie jak i markę, biorę czynny udział w mistrzostwach udowadniając tym samym, że aby osiągnąć wysoki poziom nie trzeba mieć wrodzonego talentu a jedynie wiedzę, determinację i odpowiednie szkolenia. Pracuję nad tym, aby moje kursantki umiały pracować samodzielnie , wszechstronnie , w dobrej organizacji pracy i czystości. Dbam o to, by umiały znaleźć swoje najmocniejsze strony oraz umiały pracować nad słabościami. Dokładam wszelkich starań , by atmosfera podczas moich szkoleń sprzyjała ich dobremu samopoczuciu aby nie tylko mogły w pełni wykorzystać swój potencjał i wchłaniać wiedzę, ale też by w tej atmosferze mogły spędzać czas z podobnymi do siebie pasjonatkami Stylizacji, które rozumieją się wzajemne , wymieniają się doświadczeniami i inspirują się nawzajem.