Natalia Kondraciuk - główne zdjęcie

Natalia Kondraciuk

Płock, Legionowo, Warszawa
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

8 zdobytych medali

Moja przygoda z paznokciami rozpoczęła się w 2010r. Początkowo była to po prostu ciekawość, potrzeba zrozumienia i poznania procesu w wyniku, którego powstaje stylizacja, a także domowe hobby. W miarę upływu czasu zaczęłam odnajdywać w tym radość i chęć tworzenia czegoś więcej. Na moje szczęście trafiłam do firmy, która pomogła mi zrozumieć, że stylizacja paznokci to piękny oraz rozwojowy zawód. Zauważyłam, że mogę rozwijać się na wielu płaszczyznach i to jest właśnie to, co pragnę robić w swoim życiu.

W 2015 roku, mając 23 lata, otworzyłam swój własny salon w Warszawie. Jest to dla mnie ogromne osiągnięcie oraz wielka radość i satysfakcja. Rzuciłam się w wir szkoleń, cały czas stawiając sobie nowe cele i angażując się w 100%. Od początku mojej drogi towarzyszyła mi metoda żelowa i w niej czuję się najlepiej, jednak po cyklu szkoleń pokochałam także metodę akrylową. W codziennej pracy najczęściej wykorzystuję przeróżne zdobienia salonowe.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Beauty Natalia Kondraciuk

Jagiellońska 4 U6 03-721 Warszawa 511 004 830

Beauty Natalia Kondraciuk

ul. Stefana Batorego 19 05-120 Legionowo +48 511004830

Beauty Natalia Kondraciuk

ul. Bielska 42A 09-400 Płock +48 881630030

Osiągnięcia

8 Zdobytych medali

Nailympion 2018 Genewa 1 miejsce Salon Trend Soak Off Gel Manicure 2 miejsce Salon Style French 2 miejsce Salon Style Nail Art
Nailympia 2017 Londyn Gel Tip & Overlay Team Trophy 1 miejsce Acrylic Sculpture 3 miejsce Salon Nails
Nailympion 2017 Madryt 2 miejsce French Twist

Biografia

Praca Instruktora Indigo pozwala mi dać Kursantkom to, czego brakowało mnie samej na początku  drogi - zrozumienia, motywacji oraz szansy wyeliminowania błędów. Do każdej Kursantki zawsze staram się podchodzić indywidualnie - uważam, że jest to niezwykle istotne. Na każdym szkoleniu przekazuję 100% mojej wiedzy oraz zawsze służę pomocą. Uwielbiam kontakt z ludźmi i myślę, że moja osobowość pomaga mi nawiązywać z Kursantami niepowtarzalny kontakt. Dzięki temu na moich szkoleniach nikt nie będzie się czuł skrępowany.

Uwielbiam pogłębiać swoją wiedzę. Zawsze staram się podnosić sobie poprzeczkę coraz wyżej. Wiem, że jeszcze wiele szkoleń i kursów przede mną, aby dojść do upragnionej perfekcji. W przyszłości chciałabym nadal prowadzić szkolenia i przekazywać swoją wiedzę jak największej liczbie ludzi i to nie tylko w Polsce, ale i na świecie.