Klaudia Kawińska - główne zdjęcie

Klaudia Kawińska

Łódź
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

11 zdobytych medali

Na co dzień pracuję i szkolę w głównej siedzibie Indigo Nails. Za każdym razem podczas szkoleń daję z siebie 100%. Przypominając sobie, jak ciężko jest stawiać pierwsze kroki w tym zawodzie, wiem jak ważne jest podejście do Kursantek. Każdej z nich staram się wszystko dokładnie wytłumaczyć. Od zawsze chciałam przekazywać innym swoją wiedzę, więc bycie Instruktorem daje mi wiele satysfakcji. Cieszę się każdym postępem osób, które się u mnie szkolą. Uśmiech i zadowolenie Kursantek dają mi power do działania i są największą zapłatą za moją pracę.

Obecnie pracuję i szkolę z techniki żelowej. To właśnie w niej czuję się jak ryba w wodzie. Każdego dnia wymagam od siebie coraz więcej, dążąc do perfekcji. Uwielbiam wyznaczać sobie kolejne cele i nieustannie podnoszę sobie poprzeczkę.

Jakie mam plany na przyszłość i co chciałabym jeszcze osiągnąć? Moim celem jest zdobycie Mistrzostwa Polski w metodzie żelowej i akrylowej. Mam nadzieję, że wkrótce to osiągnę.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Indigo Centrala

ul. Senatorska 14 16 93-192 Łódź +48 731712766

Osiągnięcia

11 Zdobytych medali

Viva Nail Cup 2020 Poznań Team Trophy 1 miejsce Grand Prix 3 miejsce Plakat. Paznokcie przedłużone - zbliżenie. Profi
Nailympion 2016 Winner of the Winners 1 miejsce Gel Sculpting 1 miejsce Acrylic Sculpting 2 miejsce Fashion Soak Off 3 miejsce Design Sculpture 3 miejsce French Twist
Nailympia 2016 Londyn Team Trophy
Nails Olimpic Show 2015 Poznań 1 miejsce Studio Team

Biografia

Moja przygoda z paznokciami zaczęła się w 2007 roku. Już jako nastolatka lubiłam malować swoje paznokcie i tworzyć na nich różne wzory za pomocą lakierów. Jednak to dzięki mojej mamie paznokcie stały się moja pasją. Pamiętam jak wczoraj, gdy podeszła i powiedziała: „córcia idę na paznokcie chodź ze mną, jesteś zdolna, szybko się nauczysz”. Pomyślałam, że to świetny pomysł i na pewno dam radę. Okazało się jednak, że wykonywanie stylizacji nie jest takie proste. Codziennie ciężko ćwiczyłam, oglądałam filmiki oraz czytałam artykuły w prasie branżowej. Uczyłam się pomalutku stawiać pierwsze kroki do wielkiego świata paznokci. Pewnego dnia postanowiłam zapisać się na profesjonalne szkolenia, jednym z nich była Akademia Indigo, która była kluczem do mojego sukcesu. W 2015 roku dołączyłam do Teamu Indigo, dzięki cyklicznym szkoleniom pod okiem najlepszych Instruktorek. Udało się i otrzymałam tytuł Instruktora.