Kinga Kalicka-Tomana - główne zdjęcie

Kinga Kalicka-Tomana

Dębica, Kraków
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

Do dziś uśmiech na mojej twarzy wywołuje wspomnienie, gdy jako mała dziewczynka w szkole podstawowej kupowałam w sklepie tipsy i malowałam na nich wzorki zwykłymi lakierami. Nocami z wypiekami na twarzy przeglądałam piękne stylizacje i czytałam o metodach ich wykonania. Marzyłam wtedy, że stylizacja paznokci będzie moim sposobem na życie.

Przełom nastąpił kiedy pierwszy raz poszłam do stylistki paznokci na "tipsy". Wówczas poczułam , że chcieć to móc i na swoje 18. urodziny kupiłam pierwszy zestaw. Kolejnym momentem, który pozwolił mi złapać wiatr w żagle, był mój pierwszy kurs na przełomie 2012/2013 roku. Szukając produktów, w których zakocham się od pierwszego użycia, trafiłam na Indigo. Nie tylko produkty okazały się być najlepsze, ale również szkolenia Indigo, na które z coraz większą pasją zaczęłam uczęszczać. W głębi serca wyobrażałam sobie, jakby to było dołączyć do tego elitarnego grona.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Dreams Come True
Emilia Tokarz-Szreniawska

ul. Os. Złotego Wieku 89 31-618 Kraków +48 504628546

Dystrybutor Indigo Dębica

ul. Kolejowa 18 1 39-200 Dębica +48 504628546

Biografia

W 2016 roku trafiłam do Centrum Szkoleniowego Emilii Tokarz-Szreniawskiej - początkowo jako stylistka paznokci. Po roku Emilia zaprosiła mnie do swojego Young Teamu. Przez kolejny rok szkoliłam się pod jej czujnym okiem, korzystałam z wiedzy i doświadczenia innych instruktorów, by móc dołączyć do rodziny Indigo i uzyskać miano Indigo Educator.

Mój upór w dążeniu do celu zdecydowanie się opłacił! W końcu Dreams Come True ❤

Za cel stawiam sobie wspieranie stylistek paznokci zarówno na początku ich drogi jak i w dalszych jej etapach. Uwielbiam oglądać pracę moich kursantek na ich profilach społecznościowych i obserwować, jak się rozwijają.

Jako Instruktor marki Indigo pragnę dalej rozwijać swój warsztat pracy, aby móc oferować kursantkom jeszcze więcej wiedzy teoretycznej i praktycznej.