Małgorzata Bednarczyk - główne zdjęcie

Małgorzata Bednarczyk

Gorzów Wielkopolski
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

9 zdobytych medali

Kilka lat temu, jak wiele innych młodych dziewczyn, w zaciszu domowym tworzyłam swoje pierwsze stylizacje. Moje paznokcie były za każdym razem inne. Sprawiało mi to ogromną satysfakcję, ale przez długi czas stylizacja paznokci była dla mnie tylko sposobem na zadbanie o własne dłonie.

Pracowałam, studiowałam... Dopiero macierzyństwo pozwoliło mi zwolnić i dostrzec to, co naprawdę sprawia mi przyjemność. Tak, to jest stylizacja paznokci! Postanowiłam dać sobie szansę na zmianę i zapisałam się na pierwsze profesjonalne szkolenie. Od razu trafiłam do Indigo. Dzięki temu zauważyłam, że mogę rozwijać się na wielu płaszczyznach i zrozumiałam jak dużo jeszcze przede mną.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
La Vie
Katarzyna Zbroińska

ul. Fredry 9E 66-400 Gorzów Wielkopolski +48 531480158

Osiągnięcia

9 Zdobytych medali

Viva Nail Cup 2020 Poznań Team Trophy 2 miejsce Tipbox. Malowanie. One stroke. Master
European Masters' Award Nail-Design 2019 1 miejsce Studio NailArt Master Class 2 miejsce Tip Box One Stroke Free Class
Nailympion 2019 Rzym 2 miejsce Stiletto Nail Art 2 miejsce Salon Style French 3 miejsce Salon Trend Gel Manicure
European Masters' Award Nail-Design 2018 2 miejsce Crystal Bomb Open Class 3 miejsce Pink&White Free Class

Biografia

Od 2014r. przeszłam szereg szkoleń u Instruktorów Indigo wciąż poszerzając zakres swoich umiejętności. Metoda żelowa towarzyszy mi od początku i w tym czuję się najlepiej. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę i stawiam sobie poprzeczkę coraz wyżej.

W codziennej pracy zwracam szczególną uwagę na technikę wykonywanej usługi, trwałość i estetykę. Bardzo często wykorzystuję zdobienia salonowe. Staram się zgłębiać wszystkie możliwe techniki, co pozwala mi tworzyć coraz to nowe kompozycje.

W połowie tego roku otrzymałam możliwość dołączenia do INDIGO YOUNG TEAM Ziemia Lubuska. Jeszcze nie tak dawno pozostawało to tylko w sferze marzeń. Podczas szkoleń z Kate Zett doskonaliłam swoje umiejętności. Bardzo ważnym momentem podczas przygotowań do egzaminu było spotkanie z Davidem Fowlerem. Poczułam, że jestem na odpowiednim miejscu. Ćwiczyłam bez wytchnienia. Uzyskałam tytuł Instruktora i wtedy marzenie stało się rzeczywistością.

Na  prowadzone przez mnie szkolenia zapraszam do Centrum Szkoleniowego Indigo w Gorzowie Wielkopolskim. Moim celem jest zaprezentowanie podstaw oraz motywowanie do ciągłego rozwoju zarówno początkujących jak i zaawansowanych kursantek. Uważam, że zdobienia salonowe idealnie dopełniają poprawnie wykonaną stylizacje. Uwielbiam to, że za każdym razem mogę stworzyć nowe "dzieło". I tym zamierzam Was zarazić!