Katarzyna Kaczmarek - główne zdjęcie

Katarzyna Kaczmarek

Poznań, Kalisz, Leszno
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

7 zdobytych medali

Swoja przygodę w świecie paznokci rozpoczęłam 14 lat temu. Na początku wykonywałam stylizacje amatorsko, jednak z czasem zdecydowałam się na pierwsze szkolenie. Oczywiście nie skończyło się na jednym i moim największym marzeniem było przejście na zawodowstwo. Poświęciłam się w pełni, aby osiągnąć to czego pragnę. Długoletnie doświadczenie oraz szereg szkoleń sprawiły, że otrzymałam tytuł Instruktorki Indigo oraz otworzyłam własne Centrum Szkoleniowe.

Od zawsze metoda akrylowa była najbliższa mojemu sercu, jednak od czasu pojawienia się w ofercie Indigo żelu Take Your Time, rozkochałam się także w metodzie żelowej. Moimi ulubionymi technikami są różnorodne zdobienia akrylowe oraz mix zdobień salonowych. Centrum Szkoleniowe Indigo w Poznaniu słynie z tego, że zawsze się u nas coś dzieje. Jesteśmy na czasie i podążamy za trendami, dzięki temu przeszkoliliśmy już przeszło 10 tysięcy osób. Każdego dnia odbywają się u nas szkolenia i warsztaty. W przeciągu tygodnia odwiedza nas średnio 10 kursantek, natomiast w weekendy podczas warsztatów liczba uczestników waha się między 20 a 30 osób.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
SN Studio
Katarzyna Kaczmarek

ul. Stanisława Staszica 41 62-800 Kalisz 48511566242

Sn Studio
Katarzyna Kaczmarek

ul. Daleka 10 60-124 Poznań +48 507673737

SN Studio Katarzyna Kaczmarek

Starozamkowa 10 64-100 Leszno

Osiągnięcia

7 Zdobytych medali

Viva Nail Cup 2019 1 miejsce Tip Box Jewellery
Viva Nail Cup 2019 1 miejsce Poster
NailPro 2016 Sofia 1 miejsce Stiletto Nails Novice 2 miejsce Perfect Match Novice
Nailympia 2016 Londyn Team Trophy 3 miejsce Reality Design 3 miejsce Acrylic Tips& Overlay

Biografia

Praca jako Instruktor daje mi wiele radości i satysfakcji. „Nieziemska cierpliwość i prowadzenie szkoleń w sposób, który zrozumie każda z nas” - tak mówią o mnie moje Kursantki. Sama uważam, że cierpliwość to moja mocna strona jako Szkoleniowca. Czuję się znakomicie w tej roli. Jestem dumna z tego, że stałam się częścią Indigo, bo kiedy widzę, jak inni pracują, szkolą i rozwijają się, jest to dla mnie ogromną inspiracją.