Katarzyna Godlewska - główne zdjęcie

Katarzyna Godlewska

Valencia
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

Stylizacja paznokci jest moją pasją od kiedy pamiętam. Od najmłodszych lat uwielbiałam zabawę lakierami i tworzenie przeróżnych zdobień. Już w 2008r. dostałam swój pierwszy zestaw do metody żelowej. Wtedy zaczęła się moja przygoda z przedłużaniem paznokci.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Katarzyna Godlewska

Archiduque de Carlos 58 Bajo 46-014 Valencia +34 650649558

Biografia

W 2014r. odbyłam pierwszy kurs stylizacji paznokci, który otworzył mi drzwi do dalszego rozwoju i utwierdzil mnie w przekonaniu, iż nie chcę robić w życiu niczego innego. Niedługo po tym, mając 22 lata, otworzyłam swój salon w Hiszpanii, a następnie dostałam szansę dołączenia do Indigo Young Team.

Postanowiłam poświęcić wszystko i po wielu podróżach i licznych szkoleniach w siedzibie Indigo Nails w Łodzi otrzymałam upragniony tytuł Instruktora, dzięki czemu z początkiem roku 2018 otworzyłam Centrum Szkoleniowe w Walencji.

Moim celem jest zarażanie pasją i wsparcie stylistek, które trafią pod moje skrzydła, tak aby również mogły spełniać swoje marzenia. Ja natomiast chcę dalej się szkolić i rozwijać, by godnie reprezentować Indigo Team na terenie Hiszpanii i móc zaoferować na moich szkoleniach to co najlepsze.